TefalZnačka Tefal přichází s nejvychytanějším parním hrncem nazvaným Steam n' Light. Tento nový kompaktní parní hrnec je vybaven šesti nejpoužívanějšími varnými programy, funkcí rozmrazování a navíc v každém hrnci naleznete speciální formu pro přípravu dezertů či zeleninových koláčů. Tři prostorné nádoby vám umožní vařit oblíbené recepty zdravě, jednoduše a hlavně rychle, aniž by se chutě promíchaly. Nevtíravý design a patentovaný skladovací systém hrnce se hodí do jakékoliv kuchyně.

A proč vlastně parní hrnec? Vaření v páře je snadné, rychlé a navíc přispívá ke zdravému životnímu stylu, neboť uchovává většinu vitamínů a k vaření nepotřebujete oleje ani tuky. A kdo by se jarem nechtěl cítit dobře a svěže...

Kouzlo parních hrnců objevuje postupem času stále více z nás. A není se čemu divit. Výhody parních hrnců jsou nesporné. Z pohledu zdravého životního stylu uchovává vaření v páře v surovinách mnoho důležitých vitamínů, minerálů a dalších látek prospěšných pro náš organismus. Možná vás také překvapí, že právě díky parnímu hrnci začnete pokrmy také méně solit a vůbec kořenit - brzy zjistíte, že při vaření v páře už nemusíte tolik ochucovat pokrmy, jako jste byli zvyklí dříve. Na tuky a oleje můžete také zapomenout. Pára vše hravě a chutně zvládne a hlavně vám nehrozí, že by se pokrm mohl spálit.

TefalDalší nespornou výhodou je rychlost a hlavně úspora času a místa v kuchyni. Parní hrnce se skládají z několika dílů a současně tak můžete připravovat například maso, přílohu a zeleninovou oblohu. Nechcete-li promíchat chutě těchto potravin, vložíte suroviny do jednotlivých dílů a máte po starostech. Je to jednoduše chytré a ještě díky „simultánnímu“ vaření šetříte čas. Všechny suroviny můžete postupně do hrnce naskládat a přípravu pokrmů máte přehledně na jednom místě. Nemusíte zapínat sporák, troubu a případně i mikrovlnou troubu, aby se pokrm rozmrazil.

A kde najít ten nejvychytanější parní hrnec? Neztrácejte čas hledáním, my jsme ho pro vás už objevili. Jmenuje se Tefal Steam n´Light a v prodeji bude od dubna letošního roku. Tento nový kompaktní hrnec je vybaven šesti nejvíce používanými varnými programy, které jsou světelně rozlišeny. Můžete tak vařit v těchto režimech:

Další velkou výhodou je fakt, že v tomto parním hrnci můžete začít vařit hned, jakmile vyndáte potraviny z mrazničky. (rozmrazování slouží jen pro zeleniu a ovoce) Stačí jen vložit do nádoby, vybrat program a zmáčknout tlačítko pro rozmrazování. Zobrazí se čas vaření a vybraný program a pak už jen čekáte, až bude hotovo. Funkce automatického ohřevu ohlídá teplotu pokrmu, pokud byste se právě pustili do něčeho jiného.

Dezerty v páře? I nás to zpočátku lehce překvapilo, ale dnešní trend zdravého životního stylu vede výrobce vyjít vstříc potřebám svých spotřebitelům. A musíme uznat, že dezerty v páře jsou úžasné. Připravte si těsto na oblíbený koláč, vlijte do připravené formy, která je v každém balení Steam n'Light a pak už jen stačí vybrat ten správný program.

Malinové muffiny

Tefal

200g malin
1 polévkovou lžíci smetany nebo jogurtu
1 vejce + 1 žloutek
30g cukru
Vanilkový cukr
200g polohrubé mouky
50g mandlí

Tefal

Vejce utřeme s cukrem. Maliny smícháme se smetanou nebo jogurtem a přidáme ke směsi, přisypeme mouku, špetku soli a mandle.
Vložíme do formy na dortíky, zapneme program na dezerty na 25 min.

Pokud byste si zpočátku nevěděli rady, co rychle připravit, nalistujte si v knize s deseti recepty a vyberte si některý z úžasných zeleninových koláčů (quiche) nebo sladkých dezertů. Tato speciální kuchařka je součástí balení každého parního hrnce Tefal Steam n´light. Ovšem to je jen začátek, určitě nebude trvat dlouho a pustíte se do vlastních receptů.

Tefal Steam n'Light má patentovaný skladovací systém nádob dnem vzhůru na základně, má tři nádoby s odnímatelnými rošty s celkovým objemem 10 litrů, ukazatele vodní hladiny a dolévání vody s celkovým příkonem 900 W.
Povrch základny tvoří chrom a plast.
V prodeji je od dubna 2012 za doporučenou cenu 2249 Kč.

Reklama