Většina lidí si spojuje systém Nescafé Dolce Gusto jen s kávou, ale s tímto kávovarem si můžete připravit i lahodný čaj. Stačí jen vědět, jak na to.

V Anglii se pije čaj o páté. V Čechách si ho můžete dát kdykoliv. Ráno, v poledne i večer. Co kdybychom se ale trochu více přiblížili anglické tradici a dali si ho krátce před pátou? Tedy odpoledne?

Pro tento čas je vhodné pití zeleného i černého čaje.

NESCAFÉ DOLCE GUSTO MARRAKECH TEA

anooo

  • Lahodný zelený čaj
  • Chladivá mátová chuť
  • Sladký a osvěžující

Propojení zeleného čaje s dotekem chladivé máty a sladké chuti, zahaleno kopečky vyhlášené Dolce Gusto® pěny, vytváří pohádkově laděný čaj.

zujm,kh

NESCAFÉ DOLCE GUSTO CHAI TEA LATTE

ds

  • Exotický šálek černého čaje
  • Delikátní směs koření – skořice, zázvor, hřebíček a kardamom
  • Jemně našlehaná mléčná pěna

Exotický šálek čaje v kavárenské variaci. Delikátní propojení koření: skořice, zázvor, hřebíček a kardamom, se špetkou cukru a lahodnou pěnou navrchu dodávají tomuto stylovému šálku čaje jiskru.

seftttt

NESCAFÉ DOLCE GUSTO TEA LATTE

Odpoledne si můžete zpříjemnit také slazeným latté s aroma černého čaje.

bb

  • Lehce slazené latte s jiskřivým aroma černého čaje

Perfektně vyvážený horký nápoj, který spojuje delikátní pěnu a přepych lehce slazeného latte s jiskřivým aroma černého čaje, vaše chuťové pohárky doslova rozjiskří.

Pití čajů systému NESCAFÉ DOLCE GUSTO vám zajistí stejně lahodný požitek jako pití vámi oblíbené kávy.

UŽ JSTE SE ZAPOJILI DO SOUTĚŽE?
Více se o ní dozvíte na www.vyhrajtegustosperk.cz

Za nákup čajových kapslí Dolce Gusto získáte své body!

Jedinečná soutěž, spojení jedinečných značek. Designová značka kávovarů NESCAFÉ Dolce Gusto a dánské šperky Trollbeads vyhlašují soutěž pro všechny, kteří si umí vychutnat výjimečné okamžiky života.
Do soutěže se může zapojit každá osoba starší 18 let zakoupením balení kapslí v období od 24. února do 27. dubna nebo registrací i již dříve zakoupeného kávovaru NESCAFÉ Dolce Gusto, soutěžící dále postupuje dle pokynů na webové stránce www.vyhrajtegustosperk.cz.
Kromě slevy 25 % na nákup Trollbeads lze vyhrát i základní stylový náramek s unikátními korálky podle svého vlastního výběru. Design výsledného náramku je závislý jen na vkusu jeho nositele.

Více se o ní dozvíte na www.vyhrajtegustosperk.cz

Reklama