Výtažky z drahocenného bílého safíru, černého diamantu, exotické orchideje, pigmentů z černých perel. To jsou ingredience, které najdete v prémiových výrobcích Luxe od Avonu. Vysoká kvalita a elegantní zlaté balení jednotlivých produktů jen umocňují výjimečnost této řady.

Avon

„Jedinečné složení kosmetiky Luxe nabízí zákaznicím potěšení z luxusu a prémiové kvality. Kosmetiku Luxe jsem si oblíbil i já, protože mi vyhovuje při profesionálním líčení na focení nebo natáčení,“ říká oficiální vizážista AVON, Pavel Bauer.

K nejnovějším produktům dekorativní řady Luxe patří Bronzový pudr Luxe, který zahalí vaši pleť do jemného a zářivého jasu. Díky ambře a arganovému oleji je pleť hebká a oslňuje bronzovým třpytem.  „Díky novému Bronzovému pudru Luxe vypadá má pleť bezchybně, ať jsem na focení nebo na kávě s kamarádkou. Na ročním období nezáleží. Moje plet vždy září, jako kdybych se právě vrátila z dovolené,“ říká topmodelka a tvář řady Luxe Daniela Peštová.

Avon

Avon

Jedinečná Paleta očních stínů Luxe s výtažky z exotické orchideje má hedvábně jemnou konzistenci. Moderní odstíny v šesti kombinacích se hodí jak pro denní, tak pro večerní líčení. Matné odstíny lze navíc použít místo očních linek. Oční stíny skvěle doplňuje Řasenka Luxe Extravagance. Díky složení z pigmentů z černých perel dodá Řasenka Luxe Extravagance řasám sytou barvu a hluboký, svůdný pohled.

Rty dokonale zvýrazní Krémový lesk na rty Luxe.  Díky bohatému hydratačnímu složení se třpytí jako drahokamy a zahalí rty nepřekonatelným leskem. Komplex pro hedvábnou plnost s pravým hedvábím zajišťuje hebké, plné a půvabně zvýrazněné rty.

Avon

„Lesky na rty z řady Luxe zbožňuji. Lze je použít samostatně, v kombinaci s tužkou na rty nebo přes rtěnku. Oceňuji lehkou texturu, která nezatíží rty,“ uzavírá oficiální vizážista AVON, Pavel Bauer.

Avon

Kosmetika Luxe je k dostání online na www.avonpremium.cz a www.avon.cz, stejně jako u všech Avon Ladies a Avon Gentlemanů.

Reklama