Umění zaujmout a svádět je neodolatelná hra, kterou všichni hrajeme svým vlastním způsobem.

Uvnitř každého z nás je komplexní a jedinečná směs smyslnosti a šarmu. Náš unikátní podpis, který není shodný s nikým jiným. Jedinečný způsob, kterým vyjadřujeme svou osobnost, odhalujeme své pravé já.


Odvázání se, uvolnění, vědomí sama sebe, kterými prezentujeme svou přitažlivost. Zachycení pozornosti lidí kolem nás. Zanechání pozoruhodné fascinace a nezapomenutelného dojmu.

Okouzlení všech svým vlastním stylem, stejně jako umění svádět se zvyšuje spolu s naší sebedůvěrou. Zanechání naší stopy, našeho otisku. Vybalancování – odhalení dostatečného kouzla, které zaujme, ale ponechání i určitého tajemství.

Umění fascinovat a svádět je a bude navždy spojeno s vůní.  Dotek specifické vůně může posílit naši sebedůvěru, dát nám odvahu odhalit naše pravé já. Ukázat všem kolem nás, kdo jsme. Zanechat nezapomenutelný dojem, který vydrží na věky.

Lenor Parfum des Secrets je nová kolekce aviváží plných svůdných a dlouhotrvajících vůní, vytvořených ke zvýraznění přitažlivosti a neodolatelné a jedinečné smyslnosti v každém z nás.

Lenor Parfum des Secrets Mystery: Obklopující vůně posazená na hlubokém pižmu, doplněná jedinečnou směsí čerstvých bílých květů a všetečnou stopou pikantního černého pepře. Nečekaná, okouzlující vůně probouzející vnitřní charismatickou auru k zachycení pozornosti davu.

Lenor Parfum des Secrets Charm: Okouzlující vůně, Lenor Parfum des Secrets Charm si podmaní vaše smysly osvěžujícím eukalyptem po boku základu tvořeného sofistikovanou pačulí a teplého hřebíčku. To vše spolu tvoří svůdnou, dlouhotrvající vůni, která představuje okamžiky, když dojde k oboustrannému zaujmutí pozornosti.

Lenor Parfum des Secrets Blush: Svůdná a vznešená vůně představující žhnoucí příslib nového spojení. Příjemné tóny červeného ovoce kombinované se smetanovým a rozmazlujícím santalovým dřevem vás vtáhnou do romantického snění.

Lenor Parfum des Secrets Kiss: Opojná, bohatá vůně, která překvapí vaše smysly okamžitým potěšením. Spojující dohromady sladké tóny maracuji s uklidňující vůní jantaru. Vytváří tak nádherně vrstvený parfém, který okouzlí vaše okolí a zanechá dlouhodobý smyslný zážitek.

Aviváže Lenor Parfum des Secrets jsou k dostání v maloobchodní síti, jejich doporučená cena je 139,90 Kč (900 ml). Cena se může v jednotlivých obchodech lišit.

 

Reklama