Kaše je oblíbenou součástí jídelníčku pro malé děti. Začínáte s příkrmy? Pak vyzkoušejte mléčné kaše Nutrilon Pronutra, které jsou vhodné pro děti od ukončeného 4. měsíce. Kaše je vhodnou snídaní nebo večeří, která zasytí malého strávníka.

 

Kaše

Stejně, jak se učí a roste Vaše dítě, vyvíjí se také jeho imunitní systém. Všechny kaše Nutrilon Pronutra proto obsahují vitamíny A, C a D, které přispívají ke správné funkci imunity.  Kaše z této řady také obsahují unikátní směs prebiotických oligosacharidů GOS/FOS a přirozený zdroj energie - kvalitní obiloviny. Navíc neobsahují žádná barviva, konzervanty*, ani přidaný cukr**.

V nabídce mléčných kaší Nutrilon Pronutra najdete široké portfolio chutí přizpůsobené věku dítěte (od ukončeného 4., 6. nebo 8. měsíce). Objevte všechny neodolatelné příchutě mléčných kaší Nutrilon Pronutra! Jsou vyrobeny z kvalitních obilovin a kojeneckého mléka.

Jaké kaše vám chceme doporučit?

Nutrilon

  • Od 4. měsíce

V nabídce najdete kaše vhodné od ukončeného 4. měsíce dítěte, které díky obsahu kojeneckého mléka a lehce stravitelné rýže respektují citlivé dětské zažívání a umožňují tak snadný a bezpečný přechod na pevnou stravu. Aby si děťátko zvyklo na další jednoduché chutě, vyzkoušejte také kaši s jemnou konzistencí a přírodní vanilkovou příchutí.

  • Od 6. měsíce

Děťátko neustále poznává nové věci a stejně tak by mělo objevovat nové chutě. Jak zajistit pestrost chutí v jídelníčku Vašeho děťátka? Zkuste kaši Nutrilon Pronutra piškotovou, krupicovou s ovocem nebo banánovou, která je vhodná pro děti od ukončeného 6. měsíce.

  • Od 8. měsíce

Od ukončeného 8. měsíce dítěte je vhodné postupně zavádět pokrmy s hrubší texturou a malými kousky, aby se správně stimulovaly dásně a rozvinulo se kousání. Nutrilon Pronutra kaše vícezrnná s rýžovými křupinkami je díky obsahu rýžových křupinek a mixu obilnin chutným a zdravým řešením, jak zavést kousky do jídelníčku vašeho děťátka. Nebo vás více láká ovocná chuť černého rybízu?

* dle legislativy
** obsahuje jenom přirozeně se vyskytující cukry

Více najdete na www.nutriklub.cz/produkty/pronutra - zde si můžete také produkty rovnou koupit za výhodnou cenu 71.25 Kč/ks (při koupi 4 ks).

Reklama