Rozhodli jste se pro jarní vzpruhu pro tělo i mysl a nyní přemýšlíte, co je to pravé pro vás? Něžná sedmikráska byla již v historii považována za všelék a elixír krásy. Jedna z pověstí dokonce praví, že kvítky vznikly ze slz Máří Magdalény.  Za blahodárné účinky jsou zodpovědné přítomné cenné minerální látky, ovocné kyseliny, proteiny i aminokyseliny, antioxidační flavonoidy a hydratační polysacharidy. Květní lístky napěchované vitamíny jsou zjara vítaným zpestřením péče o tělo.

manufaktura

Vyzkoušejte produkty z nové jarní limitované edice Sedmikráska od české značky Manufaktura, která je inspirována českou přírodou a tradicí. Výtažek ze sedmikrásky napomáhá zklidnění, hydrataci, rozjasnění a omlazení pleti, odvary ze sušených sedmikráskových květů se již po staletí využívají v lidovém léčitelství.

manufaktura

Hydratační sprchový gel & šampon 2 v 1 se sedmikráskou a mandlovým olejem

Sedmikráskový výtažek, bohatý na minerální látky, ovocné kyseliny a přírodní rostlinné antioxidanty spolu s mandlovým olejem, ovesným beta-glukanem, obilnými klíčky, glycerinem a panthenolem šetrně myje, zklidní a zvláční pokožku a vlasům dodají čistotu, hydrataci, pružnost, lesk a ochranu.

manufaktura

Hydratační krém na ruce se sedmikráskou a bambuckým máslem

Zjemňující a hydratační sedmikráskový výtažek, výživné a regenerační rostlinné oleje z makadamiových a bambuckých oříšků, zvláčňující rostlinný glycerin a zklidňující ovesný beta-glukan, panthenol, allantoin a vitamín E v rychle vstřebatelném krému, který nezanechává na pokožce pocit mastnoty.

manufaktura

Osvěžující bylinný sirup se sedmikráskou, mateřídouškou a citrónovou trávou a osvěžující zelený čaj se sedmikráskou, lípou a heřmánkem

Mnoho cenných a zdraví prospěšných látek dodá základ domácím nápojům, které jsou zdravější alternativou přeslazených nealkoholických nápojů, mnohdy plných zbytečné chemie. Pusťte si jaro na váš stůl!

Sedmikrásková limonáda

Sedmikráskový sirup zalijte vychlazenou perlivou vodou či tonicem (ideální ředění je 1:10), přidejte šťávu z citrónu, led, zlehka promíchejte a ozdobte čistými čerstvými sedmikráskovými květy.

manufaktura

Sedmikráskový ledový čaj

Uvařte si dle návodu sedmikráskový zelený čaj, nechte zchladnout, ochuťte sedmikráskovým sirupem (ideálně v poměru 1:10), přidejte citrónovou šťávu a promíchejte. Servírujte s kostkami ledu a sedmikráskovými květy.

manufaktura

Více informací o edici najdete na www.manufaktura.cz.