Ve světě módy je alfou a omegou sledování nejnovějších trendů a umění reagovat na ně. To se týká samozřejmě i barev na vlasy. V tomto oboru budete těžko hledat značku, která dokáže identifikovat módní trendy lépe než Brillance od společnosti Schwarzkopf & Henkel. Důkazem je nová módní kolekce s názvem Mystic Romance od Brillance. Tři módní odstíny, které velmi pečlivě exkluzivně vybírala současná italská módní návrhářka Lavinia Biagiotti, otvírají svět ženské smyslnosti a nádherných barev. Barvy řady Mystic Romance od Brillance jsou trendy a přitom tak romantické! Vaše vlasy budou díky nim skutečně neodolatelné...

Značka Brillance dlouhodobě spolupracuje s předními světovými módními návrháři. Má své významné místo na trhu barev na vlasy, což od roku 2005 pravidelně dokazuje svým know how v oblasti módy.

V letošním roce spojila své jméno a styl se značkou Brillance italská módní návrhářka Lavinia Biagiotti. Ta pro novou kolekci Mystic Romance vybrala tři módní intenzivní odstíny, které zajistí nejen atraktivní barevný výsledek, ale také vzrušující a tajemný vzhled. Vyberte si proto jeden z nových působivých odstínů Romantický červený”, Skvostný hnědý” nebo Tajemný červenohnědý”. Jsou perfektní volbou pro každého, kdo nechce splynout s davem a chce ukázat svůj smysl pro aktuální módní trendy. Mimořádný lesk barvám Brillance dodává unikátní receptura Color Protect”. Aktivní složka Color Protect” uzavírá barevné pigmenty uvnitř vlasu, a tím zajistí dlouhotrvající lesk a intenzivní barvy, které nevyblednou, a dokonce i po čase stráveném na slunci zůstávají intenzivní a svěží.

Nové barvy Brillance z módní kolekce Mystic Romance vybrané mladou módní návrhářkou Lavinií Biagiotti budou k dostání od července za 199,90 Kč v obchodní síti v následujících odstínech:

·         849 Romantický červený                                              

·         852 Skvostný hnědý

·         856 Tajemný červenohnědý

 

Lavinia Biagiotti

Lavinia Biagiotti Cigna se narodila 12. října 1978 v Římě. Na přehlídkovém molu poprvé stála v roce 1997. Ve stejném roce zajišťovala premiérové představení kolekce Laura Biagiotti v Piccolo Teatro Studio v Miláně a organizovala přehlídku Futurismo tra Arte e Moda („Futurismus: od umění k módě"), na níž bylo představeno 170 prací futuristického mistra Giacomo Bally jako součást Fondazione Biagiotti Cigna.

V roce 2000 Laura a Lavinia Biagiotti poprvé představily spojení módy a sportu, jehož cílem bylo posílení dvou významných odvětví, která přispívají k šíření prestiže značky „Made in Italy“ po celém světě. Během působivé závěrečné módní přehlídky konané v říjnu se na molu představila řada olympijských vítězů ze Sydney 2000 zahalená v kašmírové italské vlajce.

V dubnu 2004 se stala poradkyní Italské národní módní komory a byla tak zvolena jako nejmladší členka tohoto orgánu v historii. Ve stejném roce obdržela od Enrica Gasbarry, prezidenta provincie Řím, cenu „Ago d’Oro”. V prosinci 2005 na Olympijských hrách v Turíně se Lavinia Biagiotti Cigna stala první zástupkyní ze světa módy, která nesla olympijskou pochodeň. V červnu 2006 obdržela KORE – módního Oskara – pro „nejlepšího mladého návrháře".

Reklama