h1.jpg

Jednoduché a originální drinky. To je to, co momentálně poutá velkou pozornost a zájem. Právě v jednoduchém drinku vynikne samotná dokonalost ROKU Ginu. Konzument si navíc začne více všímat jindy přehlížených detailů, kterými jsou například led a způsob sestavení drinku. Přitom právě ony rozhodují o tom, zda během lahodného vychutnávání vyhodnotíme servírovaný drink jako dobrý nebo vynikající. 

h2.jpg

„Skuteční znalci, kteří touží po dokonalém zážitku, ocení také servírování jednoduchých drinků na ručně nasekaném ledě, který ještě o něco více umocní gurmánský zážitek z perfektně namíchaného drinku.  A právě mistrovská a precizní práce s ledem je jedním z poznávacích znaků společnosti Beam Suntory, odkud řemeslný ROKU Gin pochází,“ dodává Peter Bobula, Brand Ambassador společnosti Stock Plzeň-Božkov

h3.jpg

Nadčasový design lahve s hexagonálním tvarem symbolizuje šest japonských botanicals, které jsou využité pro výrobu ROKU Ginu, což mu dodává unikátnost. Ingredience prostupují celým rokem. Jaro symbolizují květy a lístky sakury, léto čajové lístky Sencha a Gyokuro, podzim pepř Sansho a zima citrusy Yuzu, jejichž kůra vnáší do Roku Ginu svěží citrusový nádech. 

Elegantní a jednoduché drinky vyzdvihující charakter Roku Ginu

YUZU COLLINS
Roku Gin, yuzu pyré, soda
h4.jpg

HOSHI SONIC
Roku Gin, kafírová limeta, badyán, soda, tonic
h5.jpg

TEAMLET
Roku Gin, sencha & touareg čajový cordial
627a24e77db52blobid0.jpg

ROKU TONIC
Roku Gin, tonic, 6 plátků čerstvě nakrájeného zázvoru
627a24e7a29f6blobid1.jpg

Fotografie zdroj: Filip Obr, Eva Hůlová
Instagram: @rokugin_czsk

obrazek.jpg