5c6aaad1ced86obrazek.png

Bazalka je bylinka hojně používána nejen při vaření, ale také při navození duševní pohody. Má zklidňující účinky. Paradoxem tedy je, že patří mezi rostliny, které nejvíce „nakopnou“ sexuální touhu. Pokud chcete v partnerovi probudit ztracenou vášeň, servírujte mu bazalku ve velkém.

5c6aab14f2670obrazek.png
Hojně využívaný kořen zázvoru, který je oblíbený především u virózou nakažených lidí, patří do skupiny sexuálních životabudičů. Jeho žvýkání či odvary aktivně podporují ženské i mužské pohlavní orgány. Výluhy ze zázvoru tedy preferujte mnohem častěji, než jen v období chřipek.

5c6aab6c0b729obrazek.png
Gingko biloba zlepšuje nejen paměť, ale i touhu. Pozitivně ovlivňuje cirkulaci krve do orgánů, včetně těch pohlavních. Pro maximální účinek se doporučuje užívat gingko bilobu každý den alespoň jeden měsíc. Má blahodárné účinky především na mužskou potenci.

5c6aabb9c2c15obrazek.png

Rozmarýn je další bylinkou, která se podceňuje. Využívá se primárně pro přípravu pochoutek, ale i ona dokáže udělat s vytrácející se touhou zázraky. U rozmarýnu je ovšem jeden velký vykřičník. Vyhnout by se mu měli lidé s vyšším krevním tlakem, epileptici a kojící ženy. Rozmarýn totiž zvyšuje tlak a prokrvení těla.

5c6aabf727515obrazek.pngFoto: Shutterstock.com

Chcete u sebe a partnera zažehnout ztracenou jiskru, vášně. Připravte si chod jehož hlavním kořením bude tymián. Pro maximální účinky zařaďte i brokolici, špenát a chilli papričky. Všechny zmíněné potraviny jsou zásadní pro zvýšení sexuálního libida.

Reklama