NOVINKA: Schwarzkopf Blonde Ultime

Schwarzkopf na český trh uvádí novou exkluzivní řadu ikonických blond odstínů Blonde Ultime, pro luxusně hebké plavé vlasy. Prvotřídní krémové složení s luxusním výtažkem z perel a dalšími regeneračními složkami bylo vyvinuto ve spolupráci se světovou topmodelkou Claudií Schiffer. Kolekce zahrnuje devět úžasných výrobků včetně osobního blond odstínu Claudie Schiffer.

Blonde ultime

Receptura revolučních odstínů Blonde Ultime od Schwarzkopf obsahuje intenzivní pečující elixír se vzácným výtažkem z perel, jenž působí ve všech vrstvách struktury vlasu. Díky nejnovějším technologiím a prvotřídnímu složení se tak každá žena může stát plavovláskou.

U zrodu a vývoje produktů Blonde Ultime stála světová ikona modelingu Claudia Schiffer, která od začátku své kariéry využívala své plavé vlasy k utváření image. Blond hříva se stala její obchodní značkou. Během let nikdy výrazně nezměnila svůj styl účesu nebo svou barvu vlasů, protože jsou pro ni skutečným pokladem. Řada Blonde Ultime obsahuje osobní blond odstín Claudie Schiffer, která propůjčila svoji tvář krabičce tohoto odstínu. Její podpis navíc stvrzuje, že se osobně podílela na jeho vývoji.

Blonde ultime

„Vlasy si barvím spoustu let a vždycky pro mě bylo důležité, aby vypadaly přirozeně a zdravě. Pro tuto řadu jsem vybrala svůj vlastní odstín blond a své další oblíbené odstíny. Přidala jsem také zesvětlující sprej s citrusovým olejem pro lehký zesvětlující efekt“, říká Claudia Schiffer.

Kromě osobního odstínu Claudie řada nabízí tři zesvětlující blond odstíny, dva tmavší plavé odstíny a dva extrémní zesvětlovače. Řadu završuje zesvětlující sprej pro postupné zesvětlení až o dva odstíny. 

Devět úžasných výrobků Blonde Ultime pro hebké blond vlasy:

Blonde Ultime Světlý Ledový Blond - Osobní odstín Claudie Schiffer -  DMOC 169,90 Kč.

Blonde ultime

Tři zesvětlující blond odstíny, jež zaručují zesvětlení až o dva odstíny v ledové nebo přirozené blond s e zářivým leskem. DMOC 169,90 Kč.

  • Blonde Ultime Extra Světlý Ledový Blond
  • Blonde Ultime Extra Světlý Přirozený Blond
  • Blonde Ultime Světlý Přirozený Blond

Dva extrémní zesvětlovačezesvětlující až o osm odstínů, zaručující jasné, zářivé blond vlasy s efektem proti žlutým tónům. DMOC 169,90 Kč

  • Blonde Ultime LX Xtreme Zesvětlovač
  • Blonde Ultime LXX Extra Xtreme Zesvětlovač

Středně tmavý a tmavý odstín blonds dokonalým krytím šedin. DMOC 169,90 Kč.

  • Blonde Ultime Středně Plavý
  • Blonde Ultime Tmavě Plavý

Zesvětlující sprej pro postupné zesvětlení až o dva odstíny. DMOC 169,90 Kč.

Řada blond odstínů Blonde Ultime od Schwarzkopf je k dostání v maloobchodním prodeji od března 2014.

Reklama