Vlasy v harmonii s přírodou

Jste tak úžasná, že si zasloužíte všechno. Nádherné barvy, jedinečnou péči a maximálně účinné, moderní stylingové produkty. Se značkou ESSENSITY od Schwarzkopf Professional nemusíte volit mezi perfektními výsledky a přírodními recepturami. Teď můžete svým vlasům dopřát opravdu vše!

ESSENSITY

Značka ESSENSITY je na trhu naprosto unikátní. Nabízí řady barvicích, pečujících a stylingových produktů, které zajistí fantasticky přirozené výsledky. A vaše vlasy přitom zůstanou v harmonii s přírodou. Tajemství se skrývá v receptuře značky ESSENSITY, která přináší 100% účinnost. A přitom má 0% obsahu amoniaku, žádné umělé parfemace, silikony, parafín/ minerální oleje, parabeny, deriváty formaldehyd, umělá barviva a PEG deriváty. Receptury jsou navíc obohaceny o nejčistší organické esence.

Nová generace barev na vlasy bez obsahu amoniaku!

ESSENSITY vás uchvátí svojí širokou škálou nádherných odstínů permanentních barev. Dopřejte si přírodní barvu umožňující až 100% krytí šedin bez amoniaku a parfemace, která zanechá vaše vlasy neuvěřitelně lesklé a přirozeně krásné. Můžete se spolehnout na to, že barvy ESSENSITY jsou všechny bez obsahu amoniaku, umělých parfemací, silikonů, parafínových a minerálních olejů, parabenů, derivátů formaldehydu, alkoholu a umělých barviv. Receptura obsahuje více než 90% podíl přírodních složek. Jde o pečující látky, jako jsou organické esence z oleje ze semínek hroznového vína, přírodní ektoin a prvotřídní včelí vosk. A výsledek? Zdravě vypadající vlasy sametově hebké na dotek a plné přirozeného lesku. Kolekce Essensity obsahuje 50 nádherných odstínů od světlých, středně světlých a tmavých barev.

Nový revoluční zesvětlovací systém ESSENSITY bez amoniaku!

ESSENSITY nyní nabízí nový zesvětlující systém bez obsahu amoniaku a parfemace, který představuje tu nejpřirozenější cestu k zářivým a dlouhotrvajícím melírům. Receptura obsahuje více než 70% přírodně získaných ingrediencí*. Jsou to organické esence z heřmánku a prvotřídního včelího vosku. Jde o vůbec první zesvětlující produkt bez obsahu amoniaku, který nabízí až 5 stupňů zesvětlení.

Pečující a stylingové řady ESSENSITY

Kolekce pečujících produktů ESSENSITY řeší individuální potřeby všech typů vlasů. Vybrat si můžete speciální přípravky pro barvené, poškozené, suché až hrubé a jemné až normální vlasy. Vaše vlasy budou hladké a hebké na dotek, plné zářivého přirozeného lesku a pohybu, aniž by byly zatěžovány. Stylingová kolekce ESSENSITY poskytuje všechno, co potřebujete - od fixace a struktury po čistě přírodní přípravky pro objem a lesk. S těmito prvotřídními produkty si můžete vlasy upravovat přesně podle vašich představ.
Všechny produkty značky ESSENSITY pro péči a styling jsou bez obsahu umělých parfemací, silikonů, parafínových/ minerálních olejů, parabenů, PEG derivátů a umělých barviv. Všechny přípravky jsou navíc obohacené o nejčistší organické esence, například z goji (kustovnice čínské), acai nebo jasanové kůry.

Portfolio pečující řady ESSENSITY

COLOUR - pro barvené vlasy

Základní sortiment přípravků pro péči o barvené vlasy, určený pro uchování zářivé barvy a zajištění zdravého, zářivého lesku barvy. Receptury obsahují směs bohatých vyživujících organických esencí z acai & tulipánu.

 • Šampon pro barvené vlasy, DMOC 269Kč
 • Kondicionér pro barvené vlasy, DMOC 289 Kč
 • Maska pro barvené vlasy - neoplachovací, DMOC 459 Kč

REPAIR pro poškozené vlasy

Intenzivní receptury přináší kompletní regenerační a posilující složení nezbytné pro vylepšení kondice poškozených, porézních a zesvětlených vlasů. Produkty jsou obohaceny o organické esence z goji (kustovnice čínské) a přírodního sójového proteinu.

 • Regenerační šampon - DMOC 269 Kč
 • Regenerační kondicionér - DMOC 289 Kč
 • Intenzivní regenerační maska - DMOC 459 Kč

MOISTURE - pro suché až hrubé vlasy

Hloubkově hydratační řada produktů hydratuje suché a hrubé vlasy a dodá jim potřebné živiny. Receptury kombinují organické esence z aloe vera, organického olivového oleje a panthenolu.

 • Hydratační šampon - DMOC 269 Kč
 • Hydratační kondicionér - DMOC 289 Kč
 • Hydratační maska - DMOC 458 Kč

VOLUME - pro jemné až normální vlasy

Sortiment produktů pro každodenní použití, šetrně čistí a pečuje o normální až jemné vlasy a dodává jim dlouhotrvající objem. Receptury jsou obohaceny o organické esence z brusinek, výtažků z rozmarýnu a kalcia.

 • Šampon pro objem vlasů - DMOC 269 Kč
 • Kondicionér pro objem vlasů - DMOC 289 Kč

Portfolio stylingové řady ESSENSITY

 • Strukturující bláto - umožňuje flexibilní úpravu s možností opětovného přetváření a stylingového zvýraznění pro suchý, nemastný efekt. DMOC 289 Kč
 • Fixační sprej - pro tvarování a fixaci účesu bez zatěžování a slepování vlasů, snadno se vyčesává. DMOC 289 Kč
 • Krém pro objem - přináší vlasům okamžitý přirozený objem, tvar a pohyb. DMOC 289 Kč
 • Sérum pro přirozený lesk - velmi lehké sérum dodává vlasům přirozený sametový lesk. Uhlazuje vlasy a zanechává je přirozeně hebké na dotek. DMOC 289 Kč

S přípravky značky ESSENSITY můžete očekávat fantasticky přirozené výsledky. Přitom vaše vlasy budou v dokonalé harmonii s přírodou. ESSENSITY - to je kompletní sortiment profesionálních permanentních barev bez obsahu amoniaku, účinné péče a maximálního stylingu s úžasnými přírodními recepturami, které přináší vynikající výsledky. Přípravky značky ESSENSITY jsou k dostání v salonech Schwarzkopf Professional.