V Cordeus najdete komplexní péči o vaše zdraví a program pro smysluplné trávení volného času. Jejich cílem je spojit vše potřebné pro zdravý a aktivní životní styl a pečovat o klienta komplexně a profesionálně. Cordeus se řídí filozofií, že pro zdravý a spokojený život je potřeba rozvíjet všechny aspekty lidské bytosti, fyzično, psychiku, intelekt i duchovní sféry. 

Najdete zde tyto programy pečující o tělo a mysl:

Péče o tělo

Velký výběr masáží prováděných profesionálními terapeuty, reflexologie, fyzioterapie, formování postavy, diagnostika chodidel Pedikom, Kraniosakrální terapie, Lázeňské balíčky

Denní lázně 

Léčivé koupele, hydromasážní vany, sauny, bazén, whirpool, kurzy plavání dětí, Watsu – vodní masáže, aqua gymnastika, plavání pro těhotné ženy

www.cordeus.cz

Výživové poradenství – unikátní program metabolic balance

Komplexní program pro úpravu metabolizmu, hmotnosti a obnovu zdraví, který může tvořit trvalý základ vašeho zdravého stravování, individuální poradenství a koučink, kurzy metabolického vaření, přednášky, zdravé občerstvení ve Fresh Cantině Cordeus, publikace odborných článků a receptů na www.cordeus.cz |www.vitalnienergie.cz.

Detoxikace

Základem zdraví a každé léčby je čistý organismus. Svěřte se do profesionální péče zkušených terapeutů a očistěte své tělo pomocí hydrocolon terapie, řízeného půstu, lymfatické masáže a jídelníčku, který Vaše „znovuzrození“ udrží i dlouho po detoxu.

Péče o duši

Vše souvisí se vším a nemoc často bývá důsledkem vnitřního nesouladu, rozhozené a dlouho „neladěné“ psychiky. Naučíte se,  jak nacházet soulad s vnitřním Já, a zažívat tak harmonii, klid a vyrovnanost. Meditace, jóga, světelná terapie, relaxace, cvičení či tanec, alternativní terapie, každému pomůže jiná metoda. Stačí začít….

Pohyb – lék na všechno

Klidná jóga, temperamentní tanec, pilates či speciální cvičení fyziobalance, které postaví Vaše tělo pěkně do latě. Kurzy pro všechny kategorie - malé děti, teenageři, ženy, muži, senioři i budoucí maminky.

Vzdělávání a osobní rozvoj

Touha po vědění, poznávání nových věcí i sama sebe. To je ten pravý elixír mládí. Semináře na různá témata, společné povídání a sdílení. I tak můžete najít spoustu odpovědí a životní moudrost…

Fresh Cantina Cordeus

Společenská součást centra, kde můžete v klidu poobědvat, pochutnat si na vynikajících odpoledních svačinách, dobrotách z Fresh baru, lehkých tvarohový pohárech s ovocem, zeleninových salátech, ovocných smoothie, dobré kávě, čokoládě a domácích zákuscích. V letních měsících klienti i jejich děti rádi tráví čas na sluneční terase s výhledem do zeleně Prahy 6.

Více informací najdete na webových stránkách www.cordeus.cz

www.cordeus.cz

Reklama