Řada Kvído rozšířila Moje 1.kvízy o novinku Mořský svět a edici Hádanky na cesty o variantu Písmenka

2018-30-05-01-07-38-800-600-0-104929.jpgKvído Moje 1. kvízy - Mořský svět

S Kvído Moje 1. kvízy budou znalosti vašim dětem naskakovat jako když bičem mrská! Celkem 50 zajímavých otázek jim odpoví tato dětská vědomostní kvízová hra. Aby mohli hrát děti v různém věku jsou jednotlivé otázky rozděleny do 2 úrovní obtížnosti pro děti předškolního i mladšího školního věku. Kdo správně odpoví, získává 1 dílek puzzle. Vyhrává ten, kdo nejrychleji složí obrázek ze 6 dílků. Každá kvízová hra Kvído obsahuje kartičky s obrázky s dvěma úrovněmi obtížnosti, hrací kostku, 6 puzzle s 6 dílky a česká pravidla. Děti si jednodušše hodí kostkou a odpovídají na vybrané otázky. Při správné odpovědi získávají 1 dílek puzzle.

Počet hráčů: 2-6
Věk: 6+

2018-30-05-01-07-38-800-600-0-104922.jpgKvído Hádanky na cesty - Písmenka

Hádanky na cesty
 z koncepce Kvído podporují koncentraci, pozornost, paměť, zájem o svět, logické a matematické uvažování a grafomotoriku. Balení obsahuje 80 obrázkových kartičkek se 4 různými tématy podle věku dětí.  Nezbytnou součástí je mazací fix s jehož pomocí děti doplňují a dokreslují úkoly na kartičkách. Fix se dá snadno smazat a kartičky používat opakovaně. Dle zadané hádanky děti jednoduše napíší správné chybějící písmenko ve slově. 

Počet hráčů: 1
Věk: 5+

2018-13-04-11-10-01-800-600-0-70595-1.jpg
DROP IT - Deskovka inspirovaná tetrisem

Drop it
 je společenská hra pro celou rodinu. Hra vyžaduje šikovnost, taktiku i trochu štěstí. Skvěle se pobavíte a napětí při hře vydrží až do posledního dílku. Hra obsahuje herní stojánek se 2 variantami hry - s barvami, či tvary. 
Úkolem hráčů je postupně vhazovat do herního stojánku dřevěné dílky. Body získáte podle toho, jaké nejvyšší linie dílek dosahuje, a jestli se dotýká bohusových koleček. Ovšem pozor! Nesmíte porušit žádný ze zákazů. Je zakázáno dotknout se vhozeným herním dílkem stejných tvarů nebo barev, které jsou již ve stojánku nebo vyznačené po jeho obvodu. Pokud se tak stane, nedostanete žádný bod.

Vítězem se stává hráč, který má na konci hry, po vhození všech svých dílků, nejvíce bodů. 

Počet hráčů: 2-4
Věk: 8+

5b5076af9b26bobrazek.pngKaretní hra BANG! Ozbrojení a nebezpeční 

Rozšíření karetní hry Bang!, jak již napovídá název Ozbrojení a nebezpeční, obsahuje samé nebezpečné karty - smrtonosné zbraně, skvělé vybavení a účinné střelivo. Každá karta má však svá omezení, a pokud nebudete dostatečně rychlí, vaši soupeři rozhodně nezaváhají. Toto rozšíření skrývá mnohá překvapení: smrtonosné zbraně, skvělé vybavení a účinné střelivo. Prostě samé nebezpečné karty. Ale pozor, jejich použití má svá omezení, a pokud nebudete dostatečně rychlí, abyste z nich vytěžili co nejvíce, vaši soupeři rozhodně nezaváhají.

Jedná se o rozšíření. Pro hraní budete potřebovat základní hru Bang!.

Počet hráčů: 4-7
Věk: 8+

5b507778b671dobrazek.pngRodinná Únikovka - Loupež v Benátkách

Únikovka je karetní variací na populární únikové hry, při nichž se skupina přátel nechá zamknout do místnosti plné rébusů a snaží se z ní v časovém limitu uniknout pryč. Hra je plná rébusů, které musíte vyřešit chcete-li uspět. Hráči společně procházejí balíčkem karet, čímž se jim odhalují nová pravidla a nové rébusy. Některé karty představují hlavolamy, jiné nápovědy a další předměty, které se budou později hodit. 

Po letech v ústraní je váš gang opět pohromadě. Znáte své silné stránky a jste opravdová třída v oboru. Je tu ale výzva, která nebude vůbec lehká a kde každá chyba může celou misi zhatit. Dokážete se vloupat do slavného kasina v Benátkách a ukrást žeton obrovské hodnoty?

Podaří se vám společně okrást benátské kasino?

Počet hráčů: 1-6
Věk: 12+

Více o těchto novinkách najdete na www.albi.cz

Reklama