Představte si ten pocit…. Právě se procházíte s rodinou po zelených alpských loukách na čerstvém vzduchu, kde se pasou spokojené kravičky. Slyšíte ty zvonce? Vidíte ty zasněžené vrcholky alp? Není třeba si hned brát dovolenou. Podobný pocit můžete zažít, když ochutnáte smetanový sýr Milkana přímo z německých Alp. Stačí, když ochutnáte a zavřete oči. Ucítíte tu plnou smetanovou chuť alpského mléka (obsahuje více než 50% smetany). Je to novinka, která se právě objevuje i v českých obchodech.

Závan Alp v malé smetanové krabičce

Všechno začíná na pastvinách. Ve svěží, zelené, turismem téměř nedotčené oblasti Allgaü, odkud pochází mléko, ze kterého se sýry Milkana vyrábí.  Mléko má vysoký podíl tuku a smetany a sýru dodává plnou krémovou chuť. Díky kvalitním ingrediencím má tato smetanová pochoutka i lahodnou konzistenci, uschovanou do praktického, uzavíratelného kelímku. Vy si tak tento alpský pocit můžete vychutnávat znovu a znovu.

MilkanaSmetanový sýr Milkana je nyní k dostání v několika příchutích, záleží jen na vás, jakou si vyberete: Milkana s příchutí bylinek, Milkana s příchutí zrající Goudy, či přírodní smetanováMilkana Cream. Péče a láska dají při zpracování mléka vzniknout těm nejlepším sýrům, jejichž chuť nejlépe vynikne nejen namazaných na chlebu, ale hodí se i do polévek, na zapékání či gratinování.

Chuť Francie v každém plátku sýra

MilkanaMyslíte si, že je nemožné dát si právě teď kousek Francie? Není. Jestli chcete právě teď cítit na jazyku chuť francouzského venkova, údolí, kterým protéká řeka Lorie a chuť prvotřídního mléka, potom ochutnejte plátkové sýry Milkana.

Tenké plátky sýru ementálového typu, které v sobě uchovávají tu nejintenzivnější chuť, mají jemnou texturu, zaoblený tvar a nelepí se. Plátkové sýry Milkana jsou ideální k přípravě svačiny, ale skvěle chutnají i samotné k vínu. Hodí se i na přípravu studených i teplých pokrmů.

Plátky Milkana si můžete vychutnat ve třech různých variantách. Milkana Classic je ideální pro ty, kteří milují chuť jednoduchosti. Milkana Caractére a Milkana Creamy pro ty, kteří se nebojí vyzkoušet plnou a výraznou chuť sýra.

O značce Milkana

Milkana je prověřená německá značka sýrů s tradicí již od roku 1952. Milkana sýry jsou vyrobeny z lahodného čerstvého mléka a vysoce kvalitních surovin. Milkana je špičkou ve svém oboru a sází na prvotřídní jakost.

Více informací najdete na www.milkana.cz.

Reklama