Pro všechny příležitosti jsme pro Vás připravili nabídku příkrmů, která pokryje celodenní stravu Vašeho dítěte – od snídaně přes oběd a svačinky až po vydatnou večeři. Příkrmy jsou vždy k dispozici, připravené přímo k jídlu nebo po krátkém ohřátí. Ušetříte tak spoustu svého času a energie, které můžete věnovat těm nejdůležitějším ... A navíc máte jistotu, že svému dítěti poskytnete tu nejvyšší kvalitu, prověřenou více než 80-ti lety zkušeností.
5cadb58991f0dobrazek.png
Většina Alete příkrmů je již vyráběna v BIO kvalitě. Neustále rovněž pracujeme na tom, abychom naše výrobky zlepšovali. V tomto roce se soustředíme na úpravu receptur, především ve snaze o snížení obsahu cukru.

Nabídka Alete příkrmů pokrývá potřeby dětí již od ukončeného 4. měsíce věku. Jedná se o ovocné příkrmy s cereáliemi a masozeleninové příkrmy (190g), které jsou plně rozmixované.

Ve větším balení (220g) jsou masozeleninové příkrmy připraveny pro malé děti od 8. a 10. měsíce věku. Ty již obsahují menší kousky, které dávají podnět k prvním pokusům o žvýkání.
5cadb5a300ec7obrazek.png

Pro děti od 1 roku věku jsou určeny masozeleninové příkrmy v balení 250g a k tomu mnoho chutných svačinek pro chvíle odpočinku po „průzkumných aktivitách“ Vašich malých objevitelů.

Všechny příkrmy ve skleničkách, sušenky a tyčinky jsou vyráběny v Německu.
5cadb5b258053obrazek.png

Kompletní nabídku Alete výrobků včetně věkového určení naleznete na www.alete-baby.cz, zeptat se nás můžete na cokoliv na facebook.com/aleteczsk nebo prostřednictvím e-mailu na alete@emco.cz.

Naše výrobky „objevíte“ v DM drogerii a jejím e-shopu www.dm.cz nebo v mnoha dalších internetových obchodech: www.rohlik.cz, www.kosik.cz, www.feedo.cz, www.mall.cz, www.alza.cz.
5cadb5e2aa7a3obrazek.png

Právě teď se můžete zapojit do soutěže: Soutěž o 5 balíčků s dětskou stravou Alete v hodnotě 450 Kč!

Reklama