Dvaapadesátiletý Číňan Čeng Šung způsobil zmatek v týmu lékařů, kteří nedokáží racionálně vysvětlit, proč vylučuje pot jasně zelené barvy. Mužovi už provedli veškerá možná vyšetření, ale příčinu záhady žádné z nich nerozluštilo.

 

Podle serveru Novinky.cz Číňan zelený pot objevil na svém oblečení v půlce listopadu. „Všiml jsem si, že mám spodní prádlo a povlečení postele celé zelené, a zelená je dokonce i voda při sprchování,“ cituje britská Ananova postiženého muže. Čeng dále uvedl, že se necítil nijak špatně, proto šel k lékaři až po několika dnech. Barva jeho potu je totiž až fosforově zelená a působí dost nepřirozeně.

 

Lékaři muži provedli krevní testy a další vyšetření, avšak k rozluštění záhady nedošli. „Nenašli jsme žádnou příčinu,“ potvrdil mluvčí nemocnice. Lékaři se domnívají, že se do pacientova těla dostala látka, která reaguje na vzduchu a způsobuje zelené zbarvení.

http://anomal.cz

Věříte tomu? Nejedná se pouze o „novinářskou kachnu“? Zažila jste už někdy nějakou podivnou záhadu, kterou jste dodnes nerozluštila?

Reklama