píše naše čtenářka s nickem Mc. Luccy. Říká se mu „bandeau“a velmi ji zaujal, takže si už jiné plavky nekupuje. Nevíte, jak vypadají? Nevadí, můžete se na ně podívat i na obrázku.

Hezký den, plavkové téma, to je něco přímo pro mě, a to nejen kvůli tomu, že začínám být na koupi nových plavek závislá :)) Nejradši mám bikiny různých barev, poslední dobou preferuji hlavně zářivé neonové plavky. Asi před rokem jsem objevila zajímavý tvar vršku plavek - označovaný jako „bandeau“. Natolik mě to zaujalo, že jsem si hned jedny takové plavky pořídila ve fialové barvě se zlatou ozdobou.

Doma jsem měla ještě asi dvoje další „klasické“ bikiny, které však zůstaly (a pořád tam jsou) hluboko ve skříní po zjištění, že bandeau bikiny mi sedí jako prdel na hrnec :)) Minulé léto jsem tedy strávila jen v těchto plavkách a doufala, že mi alespoň pár let vydrží.

Uběhlo půl roku a já na internetu našla černé plavky (viz foto - jinak pro představu, toto je vršek bandeau), které se mi tak strašně líbily, že jsem byla ochotná risknout případné problémy s malou/velkou velikostí.

plavky

Plavky zanedlouho přišly a nálada se mi zvedla o hodně víc, když jsem zjistila, že velikost sedí. Bylo to asi v únoru a já se začínala těšit na léto, až je konečně vyzkouším u bazénu. Jenže jsem je ještě ani jednou nevytáhla ven a v obchodě na mě čekala tak lakává nabídka, která se nedala odmítnout.

Našla jsem totiž ve slevě úžasné plavky (viz foto č. 2 - bohužel není vidět reálná barva) v zářívě oranžovo-růžové barvě. Tahle barva se mi hrozně líbila a ta cena ještě víc, takže jsem si koupila další plavky a to ještě nezačalo ani léto. 

banso

Plavky vážně miluju, hlavně tyto bandeau, které snad bylo stvořeny přímo pro mě :)) Od té doby, co jsem se o nich dozvěděla, si už žádné jiné nevybírám. Jen bych se asi měla začít krotit s tím nakupováním plavek, protože už pokukuji zase po dalších :)) Ono je hrozně těžké odolat, když v obchodech mají strašně moc plavek, v krásných barvách, s různými ozdobami a ještě ve slevách! Toto léto snad ještě vydržím, ale myslím si, že až příští rok přijde na trh nová letní kolekce, tak si asi hned koupím další. Alespoň jedny!  

S pozdravem,

Ms.Luccy

Milá Ms. Luccy, tento typ vršku je velmi módní, ale sluší málokomu, takže jste šťastná žena

Text nebyl redakčně upraven

Jak jste na tom plavkami vy, milé ženy-in?

  • Jaký druh plavek máte nejraději? Bikiny, tankiny, nebo plavky v celku?
  • Střídáte plavky podle příležitosti?
  • Koupila jste si letos nové? Pochlubíte se fotkou nebo alespoň popisem?
  • Co vám dělá největší problém při shánění plavek?
  • Podle čeho si je vybíráte? Dáte na trendy, nebo máte svůj oblíbený typ, střih, či barvu?
  • Jak často si plavky kupujete? Jak dlouho vám plavky vydrží?
  • Napište nám nějakou plavkovou příhodu?

Na vaše příspěvky a fotky plavek, či (nejlépe) vaší osoby v plavkách se moc těším na adrese:

redakce@zena-in.cz  

A na co se můžete těšit vy?

Připravila jsem si pro vás balíček kosmetiky Dove, který se vám může v létě hodit. Deodorant a antiperspirant s vitamínem E a F

dove

Reklama