Každá desátá žena řeší problémy s jemnými vlasy, které rychle po umytí plihnou a ztrácejí objem. Patříte-li mezi ně, vyberte si pro péči o vlasy produkty, jež vám problém pomohou vyřešit. Vyzkoušejte novinkovou řadu SYOSS Volume Collagen & Lift, která se postará o okamžitý objem, jež vydrží až po dobu 48 hodin. Vlasy zanechá viditelně plnější a přitom lehké a nadýchané.

Jemné, zplihlé vlasy jsou skutečným problémem mnoha žen. Řešením je používání produktů odlehčené vlasové péče a stylingových produktů, jež vytvoří skutečný objem. Novinkou mezi takovými produkty je řada SYOSS Volume Collagen & Lift obsahující šampon, kondicionér a praktický bezoplachový kondicionér ve spreji, jež poskytne vlasům dlouhotrvající objem bez zatížení. Speciální Lift Technologie s kolagenem vytvořená a testovaná kadeřníky poskytuje neviditelný push-up efekt bez zatěžování vlasů.

Syoss

Doplněním vlasové péče pro jemné a zplihlé vlasy je stylingová řada SYOSS Volume Lift se stejnou Lift Technologií. Lak na vlasy a pěnové tužidlo dodá vlasům 100% nadýchaný objem a dlouhotrvající odlehčenou fixaci. Rozlučte se s jemnými a zplihlými vlasy už dnes!

Portfolio řady SYOSS Volume Collagen & Lift:

Syoss

  • Šampon SYOSS Volume Collagen & Lift (300 ml / 500 ml) - odstraňuje z vlasů nečistoty a poskytuje jim již u kořínků objem, který vydrží až 48 hodin. Neobsahuje silikony.

DMOC - 89,90 Kč / 129,90 Kč.

  • Kondicionér SYOSS Volume Collagen & Lift (500 ml) - posiluje vlasy u kořínků a dodává jim objem bez zatížení. Současně zajistí snadnější rozčesávání vlasů.

DMOC - 129,90 Kč

  • Kondicionér ve spreji SYOSS Volume Collagen & Lift (200 ml) - zanechává hebké a nadýchané vlasy bez zatížení. Lze jej použít jako kondicionér na vlhké vlasy nebo jako sty-lingový produkt na vlasy suché. Přípravek není třeba oplachovat.

DMOC - 99,90 Kč

  • Suchý šampon SYOSS Volume Lift (200 ml) - dodává vlasům jeden den svěžesti a ob-jemu navíc bez nutnosti mytí. Snadno se vyčesává, beze zbytků.

DMOC - 139,90 Kč

  • Lak na vlasy SYOSS Volume Lift (300 ml) - zafixuje účes a dodá mu nadýchaný objem. Nabízí kombinaci Lift Technologie a kolagenu pro 100% nadýchaný objem a 48h odlehčenou fixaci. Snadno se vyčesává.

DMOC - 129,90 Kč

  • Pěnové tužidlo SYOSS Volume Lift (250 ml) - nabízí 48h odlehčenou kontrolu účesu s extra silnou fixací a 100% nadýchaným objemem. Snadno se vyčesává a vlasy neslepuje.

DMOC - 129,90 Kč

Reklama