Foto: Profimedia

Sarah byla kvůli své váze samotářkou a obávala se, že už si nikdy nenajde partnera. Nedařilo se jí zhubnout, i přes to, že se snažila cvičit a zdravě jíst. Pomohl až chirurgický zákrok, po kterém se jí doslova změnil život. Nabrala sebevědomí a našla si manžela.

Ve svých dvaceti letech jsem všechno vzdala a smířila se s tím, že mým osudem je nadváha a samota. Byl to můj kříž, který jsem s sebou nesla,“ vzpomíná Sarah.

Mladá žena začala s přejídáním už ve 12 letech. Pamatuje si, jak se cpala jídlem přes den, ale nepřestala ani v noci, kdy se plížila do kuchyně. Ve svých 20 letech vážila 90 kilo a kvůli tomu se vyhýbala i přátelům a rodině. Za své tělo se styděla a nechtěla poslouchat narážky nejbližších. „Vyzkoušela jsem snad všechny diety na světě, ale nic nefungovalo. Nakonec to vždy skončilo u přejídání se,“ přiznává Sarah

Operace jako jediné východisko

Nakonec se rozhodla podstoupit podvázání žaludku. I po operaci nějaký čas trvalo, než našla správný způsob stravování a rovnováhu, která by jí vyhovovala. Dnes jí 2 000 kalorií denně.

Stala se také hlavní výživovou koučkou fitness týmu a našla si muže, kterého si loni vzala. Je až neuvěřitelné, že něco takového jako váha může ovlivnit celý život. Sarah nyní apeluje na všechny, ženy, aby svůj boj s nadváhou nikdy nevzdávaly.

Reklama