Legendární britský hudebník Paul McCartney (66) si může gratulovat, že v milionářce Nancy Shevellové (47) našel dokonalou ženu, schopnou dobrovolně se vzdát svých milovaných steaků a oblíbených krokodýlích kabelek.

Hvězdný pár spolu chodí od půlky minulého roku a Paul dokonce zvažuje přestěhování se do New Yorku, aby byl své lásce, která je rodilá Newyorčanka, stále nablízku.

Nancy za jeho vstřícný krok zvolila vskutku netradiční formu vděku. Z lásky a oddanosti k němu se takřka přes noc stala vegetariánkou. Zdroj z jejího okolí prozradil tisku, že jsou všichni její přátelé v šoku, když přestala jíst maso, které bylo dennodenní součástí jejího jídelníčku.

„Nikdo nedokáže pochopit, jak se tak snadno mohla vzdát své oblíbené pochoutky. Vždyť za dobře propečený steak by dala život. Dokonce prý vyházela všechny kožené boty a kabelky, aby se zalíbila Paulovi i jeho rodině,“ prozradil zdroj.

Exbeatle svou Nancy na vegetariánství nenápadně připravoval po celou dobu jejich vztahu. Už na své poslední dovolené, kdy projeli křížem krážem USA, jedli jenom avokádové sendviče a rajskou polévku.
Reklama