V tomto období dochází k pozvolnému přechodu z reprodukční fáze do fáze klidové. Je to fyziologická životní etapa, která se nedá zastavit ani obejít. Jedná se o poločas, kdy postupně ustává činnost vaječníků, výrazně se snižuje produkce ženských pohlavních hormonů – estrogenů a progestinů a v malé míře také mužského pohlavního hormonu testosteronu. Ovulace je méně častá a nastávají změny v intenzitě krvácení a trvání menstruačního cyklu. Klimakterium může nastat i uměle po gynekologické operaci, při které se odstraňují vaječníky.

Klimakterium je spojené s řadou nepříjemných projevů, které některé ženy obtěžují. Výkyvy nálad, nadměrné pocení, návaly horka, problémy se spánkem. Díky hormonálním změnám také v průběhu času dochází k řídnutí kostí, čímž se žena dostává do rizika vzniku osteoporózy. Odborníci proto v tomto období doporučují ženám v klimakteriu zdravotní stav posílit různými doplňky stravy či hormonálními přípravky, které napomůžou tento stav zvládnout bez obtíží, případně je minimalizovat.

Naším tipem je GS Merilin Harmony, doplněk stravy, který je vhodný pro ženy v klimakteriu. Opírá se o účinnou kombinaci extraktů z rostlin ploštičníku hroznatého (Cimicifuga racemosa) a třezalky tečkované, u níž rozsáhlá německá studie potvrdila, že v této kombinaci velmi vhodně doplňují fyziologické i psychické projevy klimakteria. 90 % žen v klimakteriu vyjádřilo spokojenost s užíváním této kombinace již po 6 měsících užívání. Přípravek dále obsahuje vápník a vitamin D3, jejichž dostatečný příjem je v období klimakteria obzvláště důležitý pro zachování pevnosti kostí.

Výzva k testování

Trápí vás potíže spjaté s klimakteriem? Pojďte s námi testovat GS Merilin Harmony!  Hledáme deset čtenářek, které získají tento přípravek a následně nám napíší svou zkušenost. Testování může být anonymní, nemusíme, pokud nebudete chtít, zveřejňovat vaše jméno či přezdívku. Víme, že je toto období náročné, proto jsme pro vás připravili toto testování. Budeme rádi, když vám GS Merilin Harmony přinese příjemnou úlevu. Více informací najdete ZDE (klikněte).

Pokud se chcete do testování zapojit, zúčastněte se naší ankety, ze které vybereme deset z vás, kdo doplněk stravy GS Merilin Harmony získá. Nezapomeňte, že musíte být pro možnost vyplnění ankety na našich stránkách zaregistrovaná a přihlášená. Anketu najdete na této stránce - KLIKNĚTE ZDE.

Zkušenosti jiných žen

5a606cc415826obrazek.pngZa dobu, po kterou je na trhu, vyzkoušely již tisíce žen. Část z nich se s nám i podělilo o své zkušenosti a nemohly si účinnost GS Merilin Harmony vynachválit. Oceňují také to, že se jedná o nehormonální přípravek, který lze užívat dlouhodobě. Některé z nich si můžete přečíst ZDE.
 
Jak správně užívat GS Merilin Harmony?

Doporučená doba užívání 1 tablety denně je alespoň 2-3 měsíce. Příznivý efekt GS Merilinu lze očekávat nejdříve po 4 týdnech užívání. Přípravek je vhodné užívat dlouhodobě.

Pro koho je GS Merilin určen?

GS Merilin Harmony je přípravek, který je speciálně určen pro ženy, které si přejí harmonicky prožít období přechodu a zůstat svěží i v dalších letech. Představuje bezpečnou a účinnou alternativu pro ženy, které z jakéhokoliv důvodu nemohou nebo nechtějí užívat hormony.

GS Merilin Harmony obsahuje klinicky ověřenou účinnou kombinaci extraktů ploštičníku hroznatého a třezalky tečkované, která příznivě ovlivňuje fyziologické jevy provázející klimakterium: návaly horka, zvýšenou potivost, problematický spánek. Navíc výrazně přispívá k psychické pohodě žen v klimakteriu a díky vápníku a vitaminu D3 příznivě působí na pevnost kostí.

Více informací najdete na stránkách ZDE (klikněte).

Reklama