obrazek.pngKlimakterium je spojené s řadou nepříjemných projevů, jež některé ženy obtěžují. Výkyvy nálad, nadměrné pocení, návaly horka, problémy se spánkem. Kvůli hormonálním změnám také v průběhu času dochází k řídnutí kostí, čímž se žena dostává do rizika vzniku osteoporózy. Odborníci proto v tomto období doporučují ženám v klimakteriu zdravotní stav posílit různými doplňky stravy či hormonálními přípravky, které napomůžou tento stav zvládnout bez obtíží, případně je minimalizovat.

Naším tipem je GS Merilin Harmony, doplněk stravy, který je vhodný pro ženy v klimakteriu. Opírá se o účinnou kombinaci extraktů z rostlin ploštičníku hroznatého (Cimicifuga racemosa) a třezalky tečkované, u níž rozsáhlá německá studie potvrdila, že v této kombinaci velmi vhodně doplňují fyziologické i psychické projevy klimakteria. 90 % žen v klimakteriu vyjádřilo spokojenost s užíváním této kombinace již po 6 měsících užívání. Přípravek dále obsahuje vápník a vitamin D3, jejichž dostatečný příjem je v období klimakteria obzvláště důležitý pro zachování pevnosti kostí.

Naše čtenářky se zapojily do testování GS Merilin Harmony.

Pomohl ženám doplněk stravy GS Merilin Harmony s jejich problémy? To se dozvíte v následujících recenzích:

5ae977d842b61obrazek.pngPetra B.
V přechodu používám pupalku, kterou jsem teď vysadila a musím říci, že se v průběhu užívání doplňku stravy GS Merilin cítím lépe, hlavně mám pocit, že jsem se přestala tolik potit a nemám tak časté bolesti hlavy, což je pro mě to nejdůležitější. Jsem rozhodnuta, že si GS Merilin koupím i na další měsíc a budu v kúře pokračovat.

Lucie Š.
5ae977fcac544obrazek.pngMusím říci, že po několika dnech užívání tohoto doplňku stravy se výsledky dostavily. Co především pociťuji, je úleva od častých návalů, kterými nyní trpím spíše večer. Předtím to bylo téměř trvalé. Upravila se mi chuť k jídlu a celkově se cítím méně unavená. Věřím, že při dlouhodobém užívání nahradí substituční terapii a také, že návaly zmizí úplně. Tento výrobek budu užívat nadále a jsem s ním celkově velmi spokojená.

Martina B.
GS Merilin jsem užívala pravidelně dle dávkování, tedy 1x tableta 1x denně. Tablety jsou na můj vkus trošku větší a hůře se mi polykaly, musela jsem je zapíjet větším množstvím vody. Možná, kdyby byly menší, bylo by užívání komfortnější. Při užívání přípravku jsem necítila žádné pozitivní, ale ani negativní účinky. Změny se žádné nedostavily, fyzické ani psychické zlepšení mého stavu se nedostavilo. O koupi dalšího balení jsem vzhledem k této skutečnosti neuvažovala.

Silvie T.
Myslím, že GS Merilin opravdu zabral. Zatím se u mě neobjevily návaly, které mě občas trápily. Poruchy spánku bohužel přetrvávají, možná budu muset přípravek užívat delší dobu. Co se týče psychické pohody a vyrovnanosti, nepozoruji změnu oproti minulosti. Rozhodně jsem ráda, že jsem přípravek mohla vyzkoušet, určitě ho doporučím známým s obdobnými problémy.

Vladislava Š.
S tímto produktem jsem zatím spokojená. Myslím, že jsem ho dostala v tu nejlepší možnou dobu, a to je období, kdy skončila zima. U tohoto doplňku stravy jsem nejvíce nadšená z vitality, kterou pociťuji. Osobně jsem byla v poslední době celkem dost unavená, a když jsem přišla ze zaměstnání, tak jsem se opravdu výrazně musela přesvědčovat, abych šla něco dělat, abych se postarala o zvířata, uvařila, poklidila... Však to všechny známe :-). Asi tak po deseti dnech užívání jsem tzv. popracovní únavu přestala pociťovat, byla jsem spokojenější a v neposlední řadě i více natěšená na svá zvířata a starost o jejich plná bříška a čisté příbytky.

Další zlepšení pociťuji v oblasti spánku, a co opravdu oceňuji, je zlepšení problémů s Achillovou šlachou na pravé dolní končetině. Myslím si, že toto vše je důsledkem používání produktu GS Merilin Harmony. 

5ae97814a64a3obrazek.pngŠárka P.
Měla jsem možnost vyzkoušet přípravek GS Merilin Harmony. Vcelku jsem na něj byla zvědavá, jak funguje. A upřímně mě dost zklamal. Ani po měsíci užívání jsem v podstatě žádné pozitivní změny nezaznamenala. Možná to, jako všechny bylinné přípravky, chce delší čas používání, aby se účinek projevil. Možná netrpím tak silnými klimakterickými příznaky, abych si rozdílu vůbec všimla. Po téhle zkušenosti musím říct, že bych si ho sama pro další užívání nekoupila.

5ae978716ad79obrazek.pngIrena V.
Po třech týdnech užívání GS Merilin Harmony jsem s účinky spokojená. Mým velkým „přechodovým “ problémem byl spánek. Několikrát za noc jsem se budila a nemohla znovu usnout. Ráno jsem byla jak zmlácená. V současné době spím celou noc a ráno jsem o poznání čilejší :-).

Více informací o produktu najdete na stránkách ZDE (klikněte).

Přečtete si také:

Reklama