Čtenářka ekleinovka miluje sport jak v aktivní formě, tak v pasivní. A je téměř ideálem i když jí díky fandění málem chyběl prst. Díky ekleinovko za Váš příspěvek. Mimochodem, víte že dnes hraje Kvitová?

Příjemný čtvrtek všem sportovním fanynkám i fandům....
 Co se mne týče,jsem velký fanda sportů všeho druhu. Snad proto,že jsem sama aktivně sportovala .Poznala jsem na vlastní kůži, čím vším jsou úspěchy vykoupeny...Ta dřina stála za to.Dostavoval se pocit radosti ,až euforie.Úspěchy motivovaly a hnaly dál...Vnitřní pocit toho,že jdete až za hranice svých možností...
Sportu se aktivně věnovaly a věnují všechny moje děti .Naučily se rychleji samostatnosti,rozhodování,odpovědnosti za sebe i za druhé.
Takže ,když v tv souběžně běží film a sportovní pořady, je u nás volba jasná. Horší je,když souběžně běží několik sportů. Pak je těžké rozhodování.Máme sice dvě televize,ale i to je někdy málo. Děti koukají na netu.Když se neshodneme,nebo je aktuální fotbal nebo hokej,jdeme rovnou fandit live. To jsou nejhezčí zážitky .Jsem hrozná. Dokážu tak podlehnout atmosféře,že nevnímám nic jiného .Projevuju svoje emoce pěkně nahlas. Jsem napjatá jako struna. Kam se na mne hrabe muž.Pak z toho nejméně dva dny sípu.
Miluju jak zimní,tak letní sporty.Už se nemůžu dočkat olympiády. To si vezmu pár dní dovolenou,abych si ji jaksepatří užila.Když naši uspějí a slyším českou hymnu,derou se mi slzy do očí. Obdivuju naše sportovce. Vím,kolik fyzických i morálních sil do svých výkonů dávají. Jsem na ně hrdá.
Jednou jsem na svůj zápal pro sport dojela.Dobíhaly naše běžecké štafety a já krájela ostrým nožem mrkev. Co myslíte,že jsem udělala. Oči přilepené na obrazovce a řízy říz.První článek ukazováčku visel a krev stříkala všude.Hmm,takže namísto dokoukání běhu na lyžích jsem tupě zírala do světla na operačním sále. Televizi muž okamžitě přestěhoval do ložnice. Tam mi snad přeříznutí  :)) nožem nehrozí...
Za pár dní bude MS v hokeji....takže fanděte....
ekleinovka
Text nebyl redakčně upraven


Dnešním tématem dne je:

Jak to máte se sledováním sportovních televizních přenosů.

  • Jak vy snášíte sportovní TV přenosy?
  • Vadí vám, že je sleduje váš muž?
  • Nebo jste náruživější divačka?
  • Máte nějakou veselou historku ze sledování přímých přenosů?
  • Rozešla jste se kvůli tomu s nějakým klukem?
  • Máte nějaké rituály s tím související
  • Jaký máte na tento fenomén názor?

A otázek se nabízí mnoho dalších, pokud vás napadají odpovězte nám na ně do mailu

redakce@zena-in.cz

Jednu z vás kolem 16. hodiny odměním a pošlu ji dle jejího výběru buď kytku, nebo sladkou odměnu.

Reklama