Braun vybírá ze svého portfolia několik produktů, které své nové majitele pod stromečkem určitě potěší.


Skvělým parťákem vašeho manžela, tatínka, bratra či dědečka
se určitě stane holicí strojek z řady Series 9, který díky preciznímu zpracování a nejnovějším technologiím přináší ty nejlepší výsledky za minimum času. Unikátní patentovaná technologie SyncroSonic™ dokáže snímat hustotu a tvrdost vousů až 160x za minutu a díky tomu je schopná s nezvyklou přesností přizpůsobit svůj výkon aktuálnímu porostu muže. Navíc díky technologii Wet&Dry je strojek schopen pracovat v jakémkoliv prostředí. Každý muž si díky němu může vybrat, zda se oholí namokro, nasucho, s vodou, pěnou, gelem, nebo ve sprše. K tomu ještě připočítejte titanový zastřihovač pro ostré kontury jenž je součástí a špičkový design a máte dárek, který určitě nikoho nezklame!

Sháníte dárek pro maminku, sestru, partnerku nebo nejlepší kamarádku? Zde je několik tipů právě pro vás.


Značka Braun vyvinula první inteligentní epilátor Braun Silk-épil 9 SensoSmart s unikátní technologií, která pomocí světelné diody upozorní na příliš velký tlak na pokožku během epilace. Účinnost epilace se totiž s vysokým tlakem na pokožku snižuje. Díky této technologii jsou odstraněny i ty nejjemnější chloupky, které nezachytí ani vosk. Řekněme si upřímně, kdo by nechtěl, aby jeho pokožka zůstala hladká a zářivá až po dobu čtyř týdnů.


Speciální sada Braun FaceSpa Pro
určená k péči o obličej kombinuje několik funkcí a pomáhá tak nejen čistěním pleti, odstraněním nežádoucích chloupků, ale nově s celkovou regenerací pokožky. Jednoduše vyměnitelné nástavce tak čistící kartáček v rychlosti přetvoří v efektivní epilátor pro odstranění nežádoucích chloupků na obličeji či unikátní kovovou tonizační hlavu MicroVibration. Ta za pomoci jemných vibrací napomáhá nanášet denní i noční obličejové krémy a séra a efektivně tak přispívá k rychlejší regeneraci pleti. Skvělá péče v pohodlí domova, co říkáte?
Braun Silk-expert IPL využívá nejrychlejší metodu intenzivního pulzujícího světla (IPL) a je určen primárně těm ženám, které chtějí dát nadobro sbohem nežádoucím chloupkům. Senzor téměř nepřetržitě detekuje tón pokožky a přizpůsobuje jí tak intenzitu záblesku. Jedna procedura trvá pouze osm minut a ošetřit můžete všechny části těla včetně obličeje. Produkt byl klinicky testován a 94 % žen potvrdilo jeho vysokou účinnost. Pokud tedy máte ve svém okolí ženu nebo dívku, kterou odstraňování chloupků stále dokola již přestalo bavit, zde máte skvělé řešení.

Reklama