Díky tomu, že koupíte limitovanou bílo-růžovou aku stěrku na okna, obdarujete i jinou ženu, protože přispějete na boj proti rakovině prsu.
5c7fc3953aad5obrazek.png
Mezinárodní den žen má v dnešní době mnohem hlubší význam než na svém počátku. Neoslavuje již „jen“ rovnoprávnost žen, ale i jejich sílu a neústupnou touhou stoupat stále výš. Překonávat zažité dogma, že její úloha je pouze mateřská a pečující. V dnešní době ženy šplhají vysoko po kariérních a uměleckých žebříčcích, a přitom neúnavně opečovávají své blízké, aniž by očekávaly veliké díky. Takže 8. březen je tou nejideálnější příležitostí připomenout si své cíle a ambice, obdarovat se a zároveň pomoci těm ženám, kterým život klade těžké překážky.


5c7fc3b913d7aobrazek.png
Exkluzivní aku stěrka na okna Kärcher WV 2 Premium Pink Ribbon ozdobená atraktivními designovými prvky v růžové barvě, je inovativní pomocnicí při úklidu. Díky její nízké hmotnosti, pouhých 600 g, se vaše ruce jen tak neunaví. Váš byt, dům, zimní zahrada či chata budou zářit čistotou a za zlomek času. Bez problému vysaje jak francouzská, tak i okna těsná, a to s pomocí úzké sací trubice.

A navíc její koupí přispíváte 50 Kč na boj proti rakovině prsu nyní do 8. března 2019 za výhodnou cenu 1590 Kč.5c7fc3b559059blobid0.png

Chcete vědět víc? Navštivte www.karcher.cz, nebo se podívejte na náš blog www.svetcisteni.cz a inspirujte se články našich blogerů.
5c7fc3d3cf9a8obrazek.png

 
 
 
 

Reklama