Tématem jsou dnes dárky pro vaše mazlíčky. Přinášíme vám několik tipů, jaké dárky pod stromeček vybrat: Měly byste hlavně myslet na jejich zdraví. Vánoční balíček by měl obsahovat odčervovací tablety, něco na zklidnění žaludku a samozřejmě hračku!

gift

Chcete o Vánocích potěšit nejen dvounohé členy domácnosti, ale i ty čtyřnohé? Máte už dárek pro vašeho pejska či kočičku? Pokud ne, přinášíme vám několik tipů na takové dárky, který ocení nejen zvířecí mazlíčci, ale i jejich majitelé.

Jasně, pejskovi můžete koupit prostě buřta a kočičce mlíčko, vždyť nakupovat pro zvířecí mazlíčky je daleko méně náročné než nakupování pro rodinu, ale přece jen mu určitá rozvaha sluší, nemyslíte? Každý majitel přece dobře ví, jakou péči a starost naši mazlíčci vyžadují. I když po nás nechtějí nic než pohlazení a potravu, jsou na nás závislí v mnoha ohledech. Mohou žít například v čistotě, a přesto si k nim parazité či jiná nebezpečí najdou cestu...

Takže můžete bezhlavě koupit buřta, ale komu není jeho mazlíček buřt, ten se třeba nechá inspirovat našimi tipy na „mazlíčkový vánoční balíček“...

  • Odčervovací tablety Drontal pro psy i pro kočky, které zbaví vaše miláčky parazitů a zároveň přeruší vývojový cyklus parazitů dříve, než jejich vajíčka nebo larvy kontaminují prostředí. Všechny formy jsou k dostání u veterinárního lékaře a také v lékárnách bez předpisu.
  • Antiparazitární Advantix spot-on roztok pro psy, který ochrání před klíšťaty, komáry a blechami. Obzvláště blechám se v zimě v teplých vyhřátých bytech „líbí“. Advantix dostanete u veterináře nebo v lékárnách bez předpisu. Kočky ochrání před blechami a klíšťaty obojky nebo spreje Bolfo.
  • Živočišné uhlí nebo Smecta, jež budou psovi nebo kočce první pomocí při nepříjemných průjmech.
  • Kapky Beaphar Oftal, které se postarají o jasné a čisté oči psa i kočky.
  • Čistič uší Vetriderm, určený psům pro běžnou péči o ušní dutinu i pro dezinfekci a zklidnění ušního kanálu při zánětu vnějšího ucha. Kočkám můžete přibalit čistící roztok Otivet pro stejný účel.
  • Kapsle Alavis Celadrin, které efektivně pomáhají k rychlému útlumu bolesti a zánětu kloubů, vazů, šlach a svalů psů i koček.
  • Gumový míč, jehož specielní drážky během hry čistí zuby a mezizubní prostor a jemně masírují dásně psa. Míče jsou nabízeny v různých tvarech, velikostech i příchutích. Nebo podobnou hračku pro kočku pro posilování zoubků během hry.
  • A na závěr přibalte nějaký chutný pamlsek, který vašemu miláčkovi osladí život.

gift

Téma dne: Dárek pro zvířátko

Čím obdarujete svého domácího mazlíčka?

Posílejte své tipy na dárky pro domácí mazlíčky! Je jedno, jestli máte pejska, kočičku, kanárka, nosála, želvičky či třeba krtka. Určitě se své malé miláčky chystáte něčím neobvyklým potěšit, anebo jim již několik let kupujete to samé a víte, že se jim to bude zaručeně líbit? Zajímají mě nejen tipy na dárky, ale i veselé historky s obdarovanými domácími mazlíčky. Zlikvidoval vám váš pejsek novým balónkem půlku obýváku? Svěřte se magazínu Žena-in v pondělním tématu. Vaše příspěvky zasílejte na redakční e-mail (viz adresa níže) a nechť jsou dlouhé minimálně jako tento odstavec textu, protože jinak nebudete mít šanci k získání skvělého dárku. Jakého? Jedna z přispěvatelek získá: kočičí krmení Purina ONE Natural Balance Adult Pollo con Avena a lidskou mlsku Orion Margot SNACK.

purina

Reklama