Pokud jste ve svém oblíbeném obchodním centru narazili na příjemný obchůdek provoněný kávou a čerstvě upečeným sladkým pečivem, nabízející zajímavý sortiment spotřebního zboží, potom jste museli nepochybně zavítat do obchodu Tchibo. Stále se rozšiřující síť obchodů nabízí zcela nový zážitek z nákupu – uspokojí vaši touhu udělat sobě či svým blízkým radost trefným dárkem a v příjemné atmosféře vám milý personál nabídne občerstvení či čerstvě namletou kávu, abyste si skvělý šálek mohli vychutnat také doma.Nákup kávy v obchodech Tchibo je zážitkem. V nabídce je sedm druhů jakostní pražené zrnkové kávy Tchibo Exclusive Origins z předních pěstitelských oblastí. Mimořádný prožitek nabízejí sorty Guatemala Medium a Brazil Mild, kávové speciality Vienna Melange a Espresso Originale, i jemná káva bez kofeinu Colombia Decaf. Pravým pokladem pak jsou Pearl Beans z Kordiller a Volcano Coffee ze sopečných  pohoří Východní Afriky. Zákazník může vybírat samozřejmě i jakoukoliv kávu Tchibo z běžného maloobchodního sortimentu.

Prostřednictvím kaváren chtěla společnost Tchibo již v roce 1955 svým zákazníkům umožnit, aby ochutnali kávu dříve, než si koupí celé balení. Tato základní myšlenka se během let dále rozvinula. Kavárny obchodů Tchibo dnes nabízejí mnoho kávových specialit a zákusků a jsou místem příjemných posezení v útulné, kávou provoněné atmosféře.

Právě v době kdy obchody Tchibo očekávají zamilované dvojice, které si vyjdou na šálek kávy, pro ně personál připravil speciální Valentýnskou kávu. Jedná se o skvělou kombinaci aromatického ristretta s horkým mlékem a příchutí amaretto. To vše zdobené čepicí šlehačky. Nechte se zlákat vůní kávy s nábojem vášně, která u vás jistě navodí nejen zamilované myšlenky…

Reklama