Barvení vlasů se pro mnoho z nás stává pravidelným rituálem a samozřejmostí. Můžeme k tomu mít hned několik důvodů - buď rády experimentujeme

a zkoušíme, v jaké barvě vlasů se budeme nejlépe cítit či dokonce šokovat okolí, nebo chceme oživit náš přírodní odstín vlasů, anebo nás k tomu nutí nepříjemný zub času, který postupně mění naše krásné vlasy v šediny. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Není ale barvení jako barvení, a proto bychom Vám rádi představili dlouhotrvající barvu na vlasy GARNIER COLOR NATURALS.

 

Garnier Color Naturals je intenzivně pečující barvicí krém, který kromě zářivého odstínu a perfektního krytí šedin přináší vlasům navíc intenzivní ochranu při barvení i po něm.

 

Barvu na vlasy GARNIER COLOR NATURALS si vybrala i herečka a zpěvačka Daniela Šinkorová, která používá odstín 4.3. hnědá zlatá a zároveň je tváří celé řady barev na vlasy Garnier Color Naturals.

 

Proč si vybrala právě barvu Garnier Color Naturals?

                  

„Jako herečka, ale hlavně jako žena, nezapomínám pečovat o svoji pleť a vlasy. Při výběru kosmetických přípravků jsem náročná a ráda se nechávám inspirovat přírodou. Často volím výrobky značky GARNIER, které obsahují přírodní složky a zaručují mi tak tu nejlepší péči. Proto používám barvu na vlasy GARNIER COLOR NATURALS. Aplikace je i v domácím prostředí velmi jednoduchá a hlavně mým vlasům kromě nádherného odstínu dodává i tolik potřebnou výživu a péči. “

 

 

 

Péči, a to hned dvojí, zajišťuje vlasům v barvách Garnier Color Naturals obsažený olivový olej! V čem dvojí péče olivového oleje spočívá? Olivový olej obsažený v barvicím krému proniká do vlasů již při barvení a zabraňuje tak jejich vysušování. Navíc je teď olivový olej obsažen i v nové závěrečné péči pro ještě výraznější lesk a ochranu vlasů i po barvení. Vlasy jsou po aplikaci nejen krásně zářivé, ale i zdravé a silné, a to až do příštího barvení.

 

Barvy Garnier Color Naturals se nanášejí pomocí štětce nebo kartáčku, a to velmi jednoduše, protože směs díky krémovému složení nestéká. Za doporučenou cenu 89 Kč si můžete vybrat jeden z 27 nádherných odstínů - přirozený, zlatavý, červený, ale také studený fialkový, popelavý či namodralý.

 

Více informací o všech řadách barev na vlasy Garnier naleznete ZDE.

 

 

Garnier Color Naturals byla spotřebiteli zvolena vítězem programu Volba spotřebitelů 2007 jako Nejlepší novinka v kategorii Péče o barvené vlasy.