Jakub D. KočíDělal jsem to jako malý kluk a dělám to dodnes. Jenže moje víra v posledních letech trochu ochabuje... O co jde?

Dopis Ježíškovi

Každý rok píšu dopis Ježíškovi, co bych si přál k Vánocům. Obálku dám do okna (máme takové to dvojité, které se dá otevřít nadvakrát, takže pěkně mezi), psaní zpoza okna vždycky zmizí, ale povětšinou dostanu něco docela jiného... tak já nevím, umí ten Ježíšek číst? Nebo kdo to psaní vždycky sebere?

Vždycky jsem na Ježíška věřil, ale posledních pár let je moje víra stále slabší. No, možná bych mohl být ve svých přáních trochu skromnější, ale nemyslím si, že jsem zas tak náročný - posuďte sami...

Můj loňský dopis

Milý Ježíšku,

tak Ti zase píšu a doufám, že tentokrát si můj dopis aspoň přečteš! Loni jsem nedostal lautr nic z toho, o co jsem prosil. Máš v tý administrativě asi nějakej bordel, ale nic si z toho nedělej, když mi splníš moje přání, bude líp i Tobě.

1) Chtěl bych, abys vyhodil svou sekretářku a najal si nějakou lepší.
2) Stále jsem nedostal tu luxusní vilu v Karibiku.
3) Když už budu mít ten barák, hodil by se soukromý vrtulník.
4) A taky pěkné autíčko 4x4.
5) No a kdyby Ti zbyl nějaký opuštěný romantický ostrov, tak ten bych také bral, ideálně s nějakou větší jachtou.

Dík a měj se pěkně!

Tak co říkáte, nechci toho snad příliš, vždyť takové věci má kdekterý šejk či defraudant?

Jakub D. Kočí

Dnes si celý den budeme povídat o tom, v co věříte. Své názory, příběhy, postřehy či vlastní zkušenosti, které můžete doplnit i fotkou, posílejte na e-mail, který už dobře znáte

redakce@zena-in.cz

Vaše příspěvky budeme v průběhu dne zveřejňovat a na ty nejzajímavější už tradičně čeká odměna.

Reklama