Italská kabelka OBag se může pochlubit žhavou novinkou. A jakou? Vnitřní taškou se sexy chlupatinou. Stačí vyměnit tu stávající. Chlupatina je trendy, návrháři s ní běžně zdobí své kolekce oblečení nebo módní obuv. Využívá se také jako ozdoba na čelenky nebo náušnice.

Existuje pestrá škála barev kožíšků pro Obag - černá, vínová, šedá a všechny vám budou slušet. Pokud ale nepatříte k fanynkám chlupatiny, vsaďte na vnitřní tašku z fleesu nebo bavlny. Obag je kabelka vhodná pro každé roční období. Parádu s ní uděláte jak v létě u vody, tak během zimy. Vyražte s ní nakupovat vánoční dárky. Budete nadšená, až zjistíte, kolik věcí se do ní vleze. Oblíbenou tašku sladíte s každý módním stylem. Pokud jste sportovní typ, pořiďte si Obag kabelku s držadly z provazu. Elegantnímu outfitu bude zase slušet koženkové madlo.

Kabelka Obag je nadčasová, moderní, omyvatelná a hlavně variabilní. Kromě těla kabelky, vnitřní tašky můžete vyměnit i držadla. Hrajte si, zpestřete si následující sychravé měsíce a sestavte si svou kabelku podle momentální nálady!

V prodeji na www.obag.cz

oba

Cena kožíšku: 1990 kč

Cena Obag tělo + držadlo: 2 340 kč