Další čtenářská pozvánka je do zahraničí - nechte se okouzlit oázou klidu, kterou si v Chorvatsku našla čtenářka Átéčko...

Jestliže ráda cestujete nejen po vlastech Českých, ale ráda zavítáte i do zahraničí, tak si nenechte ujít jedno krásné místo v Chorvatsku... zve vás tam čtenářka Átéčko.


chorvatsko

chorvatsko

Za svého života člověk projde různými magickými místy. Některá jej osloví, jiná ne. Já ta místa hledám. Někdy je najdu úplnou náhodou. Je to třeba malá jeskyně, ve které se člověk uvnitřní, aniž se o to bůhvíjak snažil. Některá slavná místa ale na každého nepromluví, poutník tam nic neucítí, i když si přečetl, jak je zrovna tohle místo produchovněno. Já jsem si našla jedno z míst v Chorvatsku. Nenašla jsem jej napoprvé, ale až následující rok. Když jsem tam konečně doputovala, dotklo se mě takové ticho, že se mi chtělo zůstat. Klid mě prostoupil celou a mně se ani nechtělo zpět k milovanému moři. Ten klid ve mně ještě nějaký čas zůstal.

chorvatsko

chorvatsko

Chci se tam zase vrátit.
Átéčko

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 3. června 2011: Pozvěte nás na zajímavé místo!

  • Máte ve svém okolí zajímavé místo? Pozvěte nás na něj!

Napište na náš e-mail o zajímavém místě ve vašem okolí čtenářkám magazínu ŽENA-IN.cz! Pojí se k němu nějaká legenda? Záhada? Nic z toho neopomeňte ve své „pozvánce“ zmínit! A když přiložíte i fotku, nebude nic bránit uveřejnění vašeho příspěvku. Fotka ale není podmínkou. Za svůj příspěvek, dlouhý alespoň jako tento odstavec textu, můžete získat dárek letnímu cestování šitý přímo na míru: Opalovací krém GARNIER AMBRE SOLAIRE s SPF 30 a hydratační sprej po opalování od téže značky. V předmětu vašeho e-mailu nezapomeňte uvést heslo (viz níže).

Zasílání vašich příspěvků na toto téma končí v 3. června 2011 v 15.00 hodin.

cenacena