Tescoma excelovala! A to třikrát! Letos v červenci opět převezme hned tři světová ocenění Red Dot Design Award za design v německém Essenu. Celkově jich má na „svém kontě“ již 5.

Tescoma obdržela vůbec nejvyšší ocenění Red Dot Design Award Winner 2014 a dvě Red Dot Design Award Honourable Mention 2014.

 Red Dot Design Award Winner 2014

Nejvýznamnější světové ocenění Red Dot: Winner 2014 obdržela krájecí deska VITAMINO s antibakteriální úpravou povrchu a dva Red Dot: Honourable Mention 2014 náleží zdobicímu sítku DELÍCIA a oboustranným vykrajovátkům DELÍCIA z vysoce odolného plastu ve tvarech hvězdy, stromečku, srdíčka, panáčka, sušenky, kolečka a květu. Prestižní ocenění za výjimečný design uděluje odborná porota v centru Nordrhein Westfalen v německém Essenu, a to již od roku 1955. Výrobky české společnosti TESCOMA bodují v tomto designérském klání od roku 2010, kdy porotu okouzlila nápaditě řešená dřevěná rozkládací podložka ONLINE a v roce 2013 na úspěch navázala stylová čajová konvice TEO se dvěma vyluhovacími sítky.

Pro českou fi rmu kuchyňského nářadí a nádobí TESCOMA, která exportuje svou produkci (pozn. aktuálně téměř 3000 aktivních položek) do více než 100 zemí světa a v současné době se pyšní už celkem 5 „Red Doty“, má toto ocenění obzvláště v letošním roce zásadní význam. Právě letos totiž TESCOMA expanduje do mateřské země udílení světově uznávaných Red Dot ocenění, sousedního Německa. Red Dot znamená nejen satisfakci za intenzivní pracovní nasazení, ale také silný prodejní argument, díky kterému se spotřebitel mnohem lépe orientuje při svém nákupu.

 Red Dot Design Award Winner 2014

TESCOMA, fi rma s vlastním vývojovým a designérským centrem, aktuálně pracuje na dalších novinkách a vychytávkách, které se s velkou pravděpodobností stanou horkým želízkem v ohni i v dalším ročníku Red Dot. Zároveň věří, že naváže na tradici a v roce 2015 bude informovat o dalších, nejméně čtyřech nových oceněních Red Dot Award v kategorii Průmyslový design.

 

Reklama