Soutěž, která se jmenuje Hodinovka, startuje v sobotu 1. dubna v 8:00 a končí v pondělí 3. dubna 2006 v 8:00. A není to žádný Apríl!

 

Jak na to?

Stačí navštěvovat magazín Žena-in. Čím častěji k nám totiž přijdete, tím větší šance máte na výhru. Každý výherce má však nárok pouze na jednu výhru. Takže pokud vyhrajete první místo, o druhé a třetí místo již nemůžete soutěžit.

 

 

Hlavní výhra: 1x 2000,- Kč

Další tři výhry: 3x 1000,- Kč

 

Je to snadné!

Za každou hodinu, kterou  k nám přihlášený uživatel přijde, získá číslo. Pozor – za každou hodinu získá pouze jedno. Ze všech čísel pak počítač vylosuje ta, která vyhrají. Můžete získat až 56 čísel!

Svá přidělená čísla si můžete kontrolovat ZDE.

 

Příklad:

 

Přijdete na Žena-in.cz například v sobotu v rozmezí 9:00 až 9:59, obdržíte číslo 301. V neděli 8:00 až 8:59 obdržíte při vstupu na magazín např. číslo 1 540. 

Čili vaše soutěžní číslo bude 301 a 1 540. Pokud v pondělí vylosujeme číslo 1 540, vyhrála jste!

 

Pokud si nepamatujete nebo neznáte tento typ soutěže, podívejte se SEM. V diskusi pod článkem jsou některé nejasnosti dovysvětleny…

 

Výherce zveřejníme pouze na stránkách magazínu. Výherkyně se o výhru musí přihlásit samy do úterní půlnoci ze svého registračního e-mailu na marketa.brenikova@zena-in.cz a nesmí zapomenout poslat číslo svého účtu!!!

 

Držíme palce!

 

Reklama