Zima pomalu končí, také se tak těšíte na jaro jako já? Miluju ten teplý větřík, který už naznačuje, že se zima pakuje a brzy přijde opravdové jaro.

Někde už kvetou jarní kytky, i když teploty v březnu často ještě padnou k nule, netýká se taková předpověď pro víkend, který nás čeká. V neděli má být až 13 stupňů! To je úplná krása a pohoda!

fa

Co máte v plánu? Jak si užijete jarní počasí? Já pojedu na chatu, určitě půjdu někam ven na procházku a půjdu si zaběhat aspoň osm nebo deset kilometrů. Za měsíc poběžím pražský půlmaratón a teď jsem trochu podcenila přípravu, tak ji musím co nejdřív napravit. A takové počasí je pro to úplně ideální. Určitě takové počasí uvítají ty z vás, které mají zahrádku. Čas na přípravu záhonů, trávníku právě začal.  Já už si to plánuju už dva víkendy, že musím shrabat uschlé listí, které přibylo přes zimu, posbírat polámané větvičky, ustříhat suché stonky, které jsem nestihla na podzim zlikvidovat. Protože minulý víkend pršelo, vůbec se mi nic nechtělo venku dělat.

Těším se, že takových víkendů bude čím dál víc, bude krásně, teplo, sluníčko a konečně se probudí jaro…

Reklama