Aktualitu zaslal do naší redakční e-mailové schránky mluvčí Šovinistického hnutí inženýr Jaroslav Petr. Apeluje v ní na ženy, které o Vánocích nesplnily náročné požadavky svých partnerů, aby vše napravily o Silvestru…

woman

Tiskové materiály, které do naší redakce zasílá inženýr Jaroslav Petr jako zástupce Šovinistického hnutí, se často těší velkému ohlasu. Nejsem si zcela jistý, zda tento ohlas těší i autory tiskových zpráv, ale v úsilí a zasílání sveřepě pokračují, a to prakticky každý den.

Ano, ano, možná vás to překvapí, ale naším kritickým sítem profiltrujeme týdně čtyři až deset podobných informací. Ze zlomku, který se rozhodneme uveřejnit, se snažíme vybrat ty alespoň trochu zajímavé, jakou je i následující aktualita…


Dobrý den!

Dovoluji si vás oslovit s krátkou statistikou. Průzkum proběhl 27. 12. 2012 v centru Prahy, Brna, Ostravy, Plzně a Českých Budějovic. Naši tazatelé oslovili celkem 573 mužů v cílové skupině 25 až 50 let a zjišťovali, jak dopadly Vánoce, co se týče dárků. Otřesný závěr, který z průzkumu vyplývá, mnohé vypovídá o alarmujícím přístupu k historicky tradičním (totiž šovinistickým) hodnotám: Muži v produktivním věku dostávají ze všech skupin obyvatel nejméně dárků. A to navíc nejvíce dárků dostávají od rodičů, nikoli od partnerek, které by jim měly být za jejich celoroční péči logicky nejvíc vděčné.

graf1

graf2

graf3

graf4

graf5

Další znepokojivou skutečností je, že muži dostali (jak ukazuje jeden z grafů) dárků dokonce méně než domácí mazlíčci!

Milé ženy, sáhněte si do svědomí a zkuste svého partnera alespoň na Silvestru něčím překvapit. Na opožděný dárek není nikdy pozdě!

Ing. Jaroslav Petr
Tiskový mluvčí Šovinistického hnutí

Čtěte také...

Reklama