„Únikovka“ – dobrodružná hra, zasazená do tematického prostředí, ve které se (ve většině případů) spolu s dalšími účastníky musíte dobře zorientovat v daném prostoru, najít stopy a indicie, vyřešit sérii hádanek a uniknout z místnosti ve stanoveném čase.

Takové hry nabízí Endorfin, jako je například Márnice, Freddy Krueger, Saw, Titanic či Star Wars. My jsme se s kolegy vydali napříč dobrodružstvím a vyzkoušeli jsme Titanic a Freddyho Kruegera. O Titaniku jsme se již zmiňovali v tomto článku. Přečtěte si také naše zkušenosti s hrůzostrašným Freddym Kruegerem! Panika, strach a zábava zaručena!

Klára Křížová

Byla to moje první únikovka a dost mě nadchla! Myslím, že se mi díky Endorfin hrám otevřel nový svět, který chci probádat. Freddy Krueger je šílená postava, hra měla spád a napětí. Musím přiznat, že jsem se bála, co se stane, když vyprší časový limit hry a náš tým zůstane v krvavé mučírně Freddyho. Naštěstí jsme to stihli, takže jsem se to nedozvěděla. Bylo to opravdu zábavné a chytré. Můžu rozhodně doporučit!

Jitka Turková

Úniková hra Freddy Krueger má skvělou atmosféru a pěkné rekvizity, hra mě moc bavila a zažili jsme při unikání mnoho veselých a napínavých chvilek. Unikli jsme ve vymezeném čase a pak jsme se mohli ještě v maskách vyfotit.

Dárek v podobě magnetky s fotkou byl moc milý. Bylo to velmi příjemně strávené odpoledne a krásné odreagování. Překvapením pro mě byly i hezky řešené designové prostory Endorfinu, kde si dovedu představit prima večírek.

Adam Haderer

Hra se mi moc líbila, úkoly byly promyšlené a bavily mě. Určitě jsem nebyl v Endorfin poprvé a naposledy, půjdeme sem s partou kamarádů.

Žaneta Podlahová

Nikdy předtím jsem na žádné únikové hře nebyla, a tak hra Freddy Krueger v Endorfinu byla má premiéra. Samo sebou jsem byla celý den nervózní, protože jsem nevěděla, co mě čeká. Když jsme spolu s kolegy dorazili na místo činu a Room Master nás pustil do místnosti, kde se odehrávala hra, napětí stouplo. Po spuštění do prostoru nastal trochu chaos, protože ačkoliv jsme znali příběh nejslavnějšího hororu osmdesátých let, tudíž i důvod, proč jsme uvězněni v místnosti, nevěděli jsme, co máme dělat. Po pár minutách jsme se však zorientovali a spolu s nápověďmi, o které jsme požádali přes vysílačku Room Mastera, jsme vyřešili první část hry. Bylo to velmi vzrušující, energické a zábavné zároveň. Nastalo pár „lekacích“ scén, jako například, že na nás vypadlo pár věcí z improvizované půdy, či vás zaručeně vystraší pokyn „Schovejte se do skříně před Freddym Kruegerem.“ To vám začne bušit srdce na poplach a celou tu dobu očekáváte, kdy vás Freddy přepadne a bude vás chtít zabít. Naštěstí se Freddy neobjevil ani v místnosti, kterou jsem si na sama pro sebe nazvala „mučírnou“ ve druhé části hry. Únikovou hru jsme vyřešili 2 minuty před koncem, tudíž za 58 minut a Freddy tedy nepřišel. Určitě bych do další únikové hry šla ještě podruhé, možná i po třetí, čtvrté,…  Nic tak zábavného a horlivého zároveň jsem nezažila. Je to určitě vhodné i pro děti od 12 let. Skvělý program pro rodinu o víkendu či pro partu přátel, kteří rádi soutěží a mají rádi strach.

Přečtěte si také:

Reklama