milka

Oblíbená maxičokoláda Milka 300g rozšiřuje své portfolio o novinku Milka Nuss Nougat Creme. Pořádná porce nejjemnější alpské čokolády s lahodnou příchutí nugátu je jako stvořená pro ty, kteří mlsají s rozvahou a o sladkou pochoutku se rádi podělí. Se zásobou kvalitní čokolády Milka 300g vás nezaskočí nečekaná návštěva ani nepřekonatelná chuť na něco sladkého, která rodinu přepadne podle Murphyho zákonů přesně ve chvíli, kdy už doma není ani drobeček z nedělního koláče.

Chystáte-li se s rodinou na hory nebo vypravujete na lyžařský výcvik svoje potomky, nezapomeňte přibalit do batohu minimálně jednu čokoládu Milka 300g. Uvidíte, že kamarádi se na ni ke konci sportovního dne stoprocentně vrhnou.

Díky rozmanitosti příchutí velkých Milka čokolád můžete být navíc pokaždé originální. Až budete promítat fotky z dovolené, nabídněte přátelům třeba novinku z limitované edice Milka Noisette, na třídním srazu můžete bývalé spolužáky překvapit s Milkou Toffee Wholenut a na návštěvu k babičce se klidně vybavte Milkou Triolade.

Uvidíte, že o třikrát větší čokoládu Milka je zkrátka radost se rozdělit. A pokud se s vaší oblíbenou čokoládou ocitnete sami, riziko, že se na návštěvu už nedostane, se přece jen o něco sníží. Vyberte si tu svoji oblíbenou ať už je to některá z novinek, či stálice Milka Triolade, Milka Toffee Wholenut, Milka Crispy Yogurth nebo Milka ChocoWafer.

Milka Nuss Nougat Creme 300 g lahodná čokoláda s celými lískovými ořechy a nugátovým krémem, novinka ve stálém portfoliu Milka

doporučená cena: 69,90 Kč

Milka Noisette 300 g mléčná čokoláda s lehkou oříškovou příchutí obsaženou přímo v čokoládě, limitovaná edice

doporučená cena: 69,90 Kč

Milka Almonds Truffle 300 g mléčná čokoláda s kousky mandlí a mandlovým nugátem, limitovaná edice

doporučená cena: 69,90 Kč

 

 

 

 

 

Reklama