Každá doba má svá specifika. Dřív bylo například asi lehčí spoustu věcí ututlat, neboť informace proudily pomalu a často i tak trochu principem tiché pošty. Nad řadou z nich se také mávalo rukou, že jsou to jen drby. Dnes máme v mnoha případech důkazy v podobně fotek a videí předkládány doslova online. Chce to jen vědět, kde hledat… pokud to tedy chceme vůbec vědět.

Šestadvacetiletá Denisa se svěřuje se svou nedávnou zkušeností, která ji zaskočila a naprosto převrátila dosavadní život vzhůru nohama. Na druhou stranu s odstupem času přiznává, že něco takového mohla čekat.

  • Románek s ženatým mužem málokdy přinese něco dobrého, i když se tomu všechny ty tajné milenky snaží věřit.

Nejsem na to pyšná, ale stalo se to – zamilovala jsem se do svého ženatého kolegy,“ začíná své vyprávění mladá žena, která přiznává, že si připadá jako totální blbec, když mohla uvěřit tomu, co jí celou tu dobu její milý namlouval.

fbNa svou obhajobu v této věci musím říct, že vše vypadalo velmi věrohodně,“ pokračuje Denisa, která si samozřejmě mnohokrát vyslechla obligátní slova o tom, že s manželkou už prakticky nežijí společně a že rozvod je jen otázkou času, než se domluví na vyrovnání společného majetku. Postavili totiž spolu na venkově obrovský dům, který je třeba splácet a v kterém by navíc oba chtěli zůstat, což je samozřejmě nemožné. A takové domlouvání se táhne, to je jasné.

  • Jeho manželka navíc nepracovala, starala se právě o ten dům a rozlehlou zahradu, která byla její vášní.

Často mi říkal, že má manželka raději květiny než jeho. A opět to bylo uvěřitelné, protože na svůj Facebook, který neměla zamknutý, dávala fotografie všech těch úžasných kytek, které tam měla, a nikdy foto svého partnera,“ konstatuje suše Denisa, která dlouho neměla sebemenší podezření, že by slova jejího milence nemusela být pravdivá.  

Když asi před půl rokem projevila nesouhlas s tím, že stále ještě bydlí s manželkou, vyčaroval najednou byt, v kterém s Denisou trávil následně většinu času. „A tak jsem dál trpělivě čekala a věřila, že mi jednoho dne stejně tak zázračně předloží jako důkaz své rozvodové papíry,“ vysvětluje Denisa.

Nešlo navíc o žádné sváteční setkávání, které bývá prý u ženatých mužů zvykem. On měl opravdu čas každý večer a každý víkend, až to kolikrát do jisté míry bylo na mě moc, protože jsem románek před svou rodinou tajila. Rodiče, u kterých bydlím, se samozřejmě vyptávali, s kým trávím čas, neboť jsou natěšeni na vnoučata,“ směje se hořce při zmínce o dětech.

A ano, děti, resp. dítě se skutečně nedávno na scéně objevilo. Ale Denisa s ním nemá vůbec nic společného. Porodila ho právoplatná manželka, ta, s kterou se Denisin přítel údajně vůbec nestýká. „Pyšně si ho vystavil na Facebook a zdvořile odpovídal na všechny gratulace přátel,“ opakuje několikrát za sebou zklamaná žena, jako by těm slovům stále nevěřila.

Přečtěte si také:

Reklama