Jaká nehoda se stala pánovi, který usnul v autobuse, nejen to se dozvíte v příspěvku k tématu „zážitky z hromadné dopravy", který zaslala čtenářka Aine. Zjistí například i, proč měl autobus zpoždění...

Velice originální výmluvu si vymyslel řidič autobusu, který se pořádně zpozdil. Nejen o ní, ale i o dalších zážitcích z hromadné dopravy píše ve svém příspěvku k dnešnímu tématu čtenářka Aine.


Příběhů z cestování hromadnými prostředky mám bezpočet, protože denně dojíždím do práce. Podělím se s vámi o ty veselejší z nich. Úsměv na tváři vyvolal lidem pán, který v autobuse dokázal usnout tak tvrdě, že ze sedadla spadl do uličky a to doslova, jak široký tak dlouhý. Naštěstí se událost stala bez zranění a dokázala pobavit celý autobus, protože ten jeho šok z toho, kde to vlastně je a že není doma v posteli, byl opravdu velký. Další z příhod se týká čekání na zpožděný autobus. Jistě to mnozí z vás znáte, čekáte na autobus, který je stále v nedohlednu. V počasí, které je snesitelné snad jen přes okno z domova, pěkně v teple. Čekám 5 minut, 10 minut, 20 . . . Už se smiřuji s tím, že autobus nepojede a já buď vyrazím pěšky nebo budu někoho prosit o svezení, protože k práci jede autobus tak maximálně 3x za den. V tom se autobus přeci jen přižene. Zdůvodnění jaké mi řidič podal, mě ovšem dostalo. Čekala jsem vše zaspání, poruchu, ale toto ne. Moc se mi omlouval se slovy, že nemohl najít žádnou toaletu a dlouho ani místo, kam by si mohl dojít na záchod a že se mu chtělo na velkou a už to opravdu nemohl vydržet. No na to nejde nic říct.

Hezký den všem,
Aine

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 8. února 2011: Zážitky z hromadné dopravy

  • Máte nějaký komický zážitek z hromadné dopravy?
  • Máte nějaký smutný zážitek z hromadné dopravy?

Sem s nimi! Posílejte mi své příběhy k tématu na redakční e-mail, uveřejněný níže. Nemusí to být jen zážitky komické či trpké, pište mi i o svých nespokojenostech, tedy věcech, které se vám na hromadné dopravě nelíbí. Prostě si trochu zanadávejte! Záleží na vás, co mi o hromadné dopravě napíšete. Pokud ale chcete získat pěkný dárek, totiž knížku vyloženě tematickou: Jak si zachovat chladnou hlavu autorky Barbary Beckhamové z nakladatelství MOTTO (viz obrázek níže), ať je váš příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec textu.

jak

Reklama