...a tak se o to dnes pokusí náš čtenář s nickem 1002. Posílá vám několik svých oblíbených vtipů a věří, že vás alespoň některý z nich pobaví. Tak schválně: doufám, že to potvrdíte v diskuzi pod tímto příspěvkem

Dobrý den. Já se směju rád a nejsem až tak naročný - někdy usměv na tváři vytvoří vtip, jindy radost z nečeho, nebo prostě jen tak:)

Smích je fajn, uvolňuje..ale o smíchu netřeba psát, je lepší ho zkusit vyvolat , tak to zkouším...

Vymotají se dva transformeři z hospody a jeden povídá: Pojď, složíme se na taxík! Zákazník přijde do restaurace, kde je obrovský nápis: POKUD NESPLNÍME VAŠE PŘÁNÍ, VYPLATÍME VÁM DESET TISÍC KORUN.

Tak se rozhodne, že zkusí štěstí a objedná si u číšníka žirafí jazyk s hranolkama. Číšník si napíše objednávku a odejde do kuchyně, odkud se ale za chvilku začnou ozývat hlasité nadávky a nakonec z kuchyně vyběhne rozzuřený majitel, vyplatí hostovi dvě pětitisícové bankovky a říká hostovi: „Prosím pane, to je Vaše. Těm idiotům v kuchyni došly hranolky!“

Přijedou manželé z dovolené a zjistí, že jim mluvící papoušek protelefonoval 10tisíc. Za trest ho přibijí za křídla na zeď. Jak tak visí, dívá se na druhou stranu a tam visí Ježíš na kříži a tak se ho zeptá: „Hej INRI jak dlouho tu visíš?“

 Ježíš zvedne hlavu a tichým hlasem odpoví: „2000 let.“ Papoušek se vyděsí: „Vole kam jsi volal?!“

Rodiče večer spěchají do divadla a pustí svému dítěti gramofon, aby po doposlechnutí desky šlo spát. Vrátí se za dvě a půl hodiny. Dítě bije hlavou o zeď a volá: Chci! Chci! Chci! a z gramofonu se ozývá:

 Chcete slyšet pohádku? Chcete slyšet pohádku? Chcete slyšet pohádku? ...

Veverka sedí na stromě a louská oříšky. Rozlouskne první - stříbrné šaty. Rozlouskne druhý - zlaté šat. Rozlouskne třetí - svatební šaty.

 Veverka se rozpláče, schoulí se na větvičku a vzlyká:

 „Já se kvůli tý blbý pohádce nikdy nenažeru !!!“

Vleze borec do šaliny a cvikne si dva lístky. Vedle sedícímu se to nezdá a tak se ho ptá, proč si cviká dva lístky, když nastoupil sám. Borec mu na to odpoví, že si cviká dva, že kdyby jeden ztratil, tak má druhej.

 Vedle sedící si musí rejpnout, a tak se zeptá, co by udělal, kdyby ztratil i ten druhej. Ale on se nedá vyvést z míry a bleskově odpoví: „Tak mám ještě šalinkartu.“

Na policejní stanici zvoní telefon. Po zvednutí se z něj ozve: „Okamžitě přijeďte, právě jsem ho zabila.“

 „Koho?“

 „Králíka.“

 „Osobo nežertujte, tohle je tísňová linka! A kdo vůbec volá?“

 „Králíková.“

 Ptá se slečna svého spolutanečníka: „Já tancuji valčík a vy?“

Jestli se na Vaší tváři alespoň jednou objevil úsměv, nebo se dokonce rozezněl Váš smích - tak byl účel splněn:) 1002

Milý 1002, koukám, že máte rád takové milé dětské vtipy. Já také. Ten o té žabce a zajícovi znáte?

Text nebyl redakčně upraven

Co vám vykouzlí na tváři úsměv?

Je to nečekaný dárek, který vás potěší? Milé překvapení? Pohlazení od vašeho partnera? Vtipná situace, kterou nečekáte? Úsměv vašeho dítěte? Pochvala od šéfa? Obdivný pohled kamarádky? Pohled na rozkvetlou louku?

Vůně jarního deště? Probuzení do krásného dne? Snídaně na stole? Film, ktery dobře skončí? Podnětů k úsměvu je mnoho. Napište nám, co je vám blízké, co vás rozesmívá nebo co vás v posledníí době nejvíce rozesmálo a proč…

Těšíme se na vaše úsměvné emaily s příběhy, které budeme na www.zena-in.cz dnes publikovat – jistě se při čtení budou usmívat i ostatní čtenářky, takže všichni budeme mít dnes den úsměvů. To je přece krásné téma dne, že?

Na vaše příspěvky v podobě názorů, příběhů a rad se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Jaké dárky máme pro vás připraveny?

téma

Značka Milka Bubbly, která nám věnovala dárky je partnerem redakčního tématu dne. 2 čtenářky, které se do tématu dne zapojí a redakce je vyhodnotí získají tento balíček: Obsah balíčku: čeká na vás čokobublinková Milka Bubbly 100gramová hned ve dvou variantách – 2x mléčná a 2x mléčná s bílou čokoládou.  Také dvě velké tabulky Milka Bubbly Caramel 250g , což je bublinková čokoláda ve spojení s lahodným karamelem. Už se usmíváte a sbíhají se vám sliny?

Nová Milka Bubbly, to jsou veselé bublinky uvnitř, ale i navenek lahodné čokolády z alpského mléka, která se vám díky nadýchaným bublinkám bude jemně rozplývat na jazyku. Originální čokoláda přináší úsměv v každé čokobublince!

Hodně štěstí a úsměvů s Milkou Bubbly!!

Reklama