Příroda dovede stejně jako básník vytvořit největší efekty s nejmenším počtem prostředků.

[Heinrich Heine]

Když se slova a vize stanou skutkem

Představte si, že si koupíte u svého kadeřníka v salonu šampon. Krásný, plný vůně a hebké konzistence, speciálně vhodný pro vaše vlasy, obohacený přírodními složkami a výtažky z bílé růže. Nejprve bude lahvička v propracovaném designu stát na vaně a dekorovat vaši koupelnu. Až bude prázdná, dříve než vyrazíte pro novou, tu starou – zadržte… ne, tuhle lahev do koše neházejte. Vydejte se s ní na zahradu nebo někam do přírody, zasaďte ji…a ona se po půlroce rozloží a do roka vám vyklíčí semínko stromu.

OrightProfesionální vlasovou kosmetiku O´Right jsme uvedli na trh v roce 2012, deset let poté, co tato značka vznikla na Taiwanu. A právě rok 2012 byl na Taiwanu rokem projektu Strom v lahvi, který dorazil už i na náš trh,“ vysvětluje Martin Mikula, který tuto kosmetiku pro český trh objevil v Nizozemí, jedné z prvních evropských zemí, která se O´Right aktivně ujala.

Filozofií značky je inspirace přírodou. Přírodní složky jsou základem všech inovativních receptur, a nejsou to složky ledajaké – perla čínské i anti age medicíny Goji Berry - kustovnice čínská, luxusní bílá růže Champagne Rose či purpurová růže Purple Rose, australský zázrak Tea Tree nebo zelený čaj Green Tea, který je osvěžující nejen v hrnku, ale i ve vlasech… To všechno jsou účinné látky pro řešení nejrůznějších problémů s vlasy a pro nekompromisní výsledky profesionální vlasové péče a stylingu.

Kontakt s přírodou ovšem u O´Right nekončí inspirací a využitím přírodních složek (které, jen tak mimochodem, tvoří mezi 80–97% obsahu přípravků). O´Right se profiluje jako životní styl, koncept pro všechny, kdo chtějí přírodu nejen využívat, ale naopak uchovávat pro další generace a chránit tak, aby zůstala zelená, živá a krásná.

OrightTo „O“ v titulu značky je vlastně kulatý tvar, který symbolizuje naši planetu. Receptury podle moderních technologií se zapojením nejnovějších vědeckých poznatků, to je dnes samozřejmost. Mnohé přípravky na trhu také deklarují, že jsou přírodní nebo bio a podobně. Ale když se podrobněji zajímáte o složení, zjistíte, že je to vlastně jen marketingový tah. Základem většiny průmyslově vyráběných přípravků je naopak ropa. V tomhle chce být O´Right jiný,“ vysvětluje Martin Mikula.

Přípravky mají prokazatelně přírodní složení, receptury jsou z unikátních, ekologicky certifikovaných přírodních složek. Jsou ohleduplné k vlasům a pokožce, a navíc je výroba ve všech ohledech velmi šetrná k přírodnímu prostřední. Používají se recyklovatelné obalové materiály a dostupné alternativní zdroje energie. O´Right se může pochlubit řadou prestižních certifikátů, které potvrzují vysoké standardy kvality a ekologických výrobních procesů. Příjemnou samozřejmostí je účast na charitativních akcích a projektech sociální zodpovědnosti.

„O'right  na mě poprvé zapůsobil na kadeřnickém veletrhu v Itálii a jeho image mě doslova uchvátila. Teprve po té, co jsem s touto značkou přišel do přímého kontaktu jsem ale pochopil, že to co je na těchto produktech vyjímečné je filosofie a chování vůči přírodě.  Účinnost a fantastické výsledky jsem si ověřil na mnoha spokojených klientech. Jsem velice šťastný, že tuto značku mohu nabízet nejen na svých salonech Portrait by Michal Zapoměl, ale i internetovém obchodě luxusnivlasy.cz.  říká přední český kadeřník Michal Zapoměl, který má řadu zkušeností z běžné práce v salonu a pracuje i jako vlasový poradce pro média. Přípravky O´Right doporučuje svým zákaznicím i návštěvníkům nového webu o vlasech – luxusnivlasy.cz

Také brněnský kadeřník Jan Špilar si značku oblíbil. „Opravdu málokdo dokáže vyrobit přírodní prostředky tak, aby působily, jak je potřeba. Chemie je přesná a dělá, co má, ale je to prostě chemie. O'right dělá to, co potřebuji, a je přírodní. Navíc od té doby, co k výrobkům přičichla moje manželka, jiné už nechce,“  říká s úsměvem Jan Špilar, který v březnu prezentoval O´right účastnicím semináře Střihy by Jan Špilar – Jaro / Léto 2013.

OrightProtože jde o profesionální vlasové přípravky, je ideální se před jejich nákupem poradit s kadeřníkem, který nejlépe diagnostikuje potřeby vašich vlasů a vybere z mnoha přípravků ten pravý pro vaše vlasy. Výrobky O´Right jsou k dispozici také ve vybraných e-shopech. Poradci O´Right vám rádi s jejich výběrem pomohou přímo i na dálku, prostřednictvím mailu.

www.oright.cz

Reklama