V sobotu 18. února se na televizi Prima rozjíždí druhá řada reality show VyVolení. Jsem z toho trochu v rozpacích. Není to tak dávno, co jsem pravidelně usedala k televizi, abych se podívala, jak se má Katka, co řeší Vladko a čemu se směje Jindra.

Ale co ti, kteří je budou následovat. Budou již vědět, do čeho jdou a co všechno obnáší život v „izolaci“.

Mám pocit, že do druhé řady VyVolených už se mnoho lidí neodváží a mezi soutěžícími se neobjeví někdo s podobnou povahou, jakou měla Katka nebo Monika. Spíše tam budou zástupy lidí à la Petr Zvěřina.

 

Ti všichni totiž již dnes vědí, že nejde jen o to, zasoutěžit si, ale především prodat svoji tvář. Je to možnost, jak se například z nepříliš chytrého a pracovitého dělníka může díky líbivé tvářičce najednou stát žádaný model.

 

Věřím, že některé z nich bude motivovat i šance na hlavní výhru. Letos totiž vítěz získá ceny v hodnotě 15 milionů korun. Už to nejsou ceny za deset milionů, které získal Vladko.

Co získá vítěz druhé řady VyVolených?

  • byt (za 6 mil. Kč)
  • roční renta (6 mil. Kč)
  • automobil (1,5 mil. Kč)
  • dovolená (1 mil. Kč)
  • elektronika (500 tisíc Kč)

Zatím se neví, kdo budou noví soutěžící reality show. Ale již nyní je známo, že PR koordinátorem projektu VyVolení 2 se stal Martin Horák, kterého jsme měli možnost poznat jako soutěžícího v první řadě.

„Zvažovali jsme všechny okolnosti a nakonec jsme se rozhodli pro Martina. Zná velmi dobře naši reality show, prožil si ji na vlastní kůži a to je jistě velké plus,“ říká ředitel marketingu Prima TV Jan Svoboda.

Martin se sice ve vile nezdržel dlouho, ale jak se zdá, dostane příležitost díky soutěži ukázat se po pracovní stránce.

VyVolení 2 a zajímavosti

  • reality show se bude vysílat až do léta 
  • bude se vybírat z 60 soutěžících
  • do vily se dostane minimálně 15 soutěžících
  • nová Vila se nachází v pražské Libni
  • Vila bude mít nový interiér, barvy, v koupelně přibude vana a v ložnici bude koberec položený po celé ploše

Řekla jsem si, že se na pár dílů podívám. Třeba zrovna na ten první tuto sobotu 18. února. "V sobotu se bude natáčet ve Vile a ve studiu s exVyVolenými a všemi moderátory. Bude představena Vila, studio a zázemí. Pustí se první tři medailonky soutěžících, kteří se utkají v nedělní volbě o první postup do Vily," dodal Martin Horák.

Počkám si, až koho diváci vyberou mezi nové obyvatele Vily. A pak se sama rozhodnu. Reality show může být zajímavá, ale záleží především na soutěžících, zda s nimi budou díky jejich povaze diváci televizních obrazovek chtít trávit své volné večery.

Co vy a VyVolení?
Nezdá se vám, že to je jen chvíle, co skončila první řada?
Proč se vám takové pořady líbí?
Proč je nemáte ráda, nebo je dokonce nesnášíte?
Co by vám museli dát za to, abyste se obdobné soutěže zúčastnila?  

Soutěž

Úkol číslo šest:

Polož dlaň, má milá, polož dlaň na má prsa,

polož dlaň nestoudně na moji hruď,

obejmi, má milá, obejmi moje bedra,

obejmi je pevně a mojí buď.


Více informací o soutěži najdete ZDE.

Reklama