První čtenářský příspěvek k dnešnímu tématu dorazil od ToryToryTory. Přečíst si v něm můžete jak objevila své staronové XXL plavky. Více se dozvíte, když otevřete tuto novinku...

Níže si můžete přečíst příspěvek čtenářky ToryToryTory k dnešnímu tématu: Už hubnete do plavek?

Za příspěvek děkuji, pobavil mě. Vás určitě také pobaví...

Poslední plavky

Před pár lety jsem si po záchvatu trudnomyslnosti způsobeném pohledem do zrcadla zakoupila plavečky....spíš plavky...plavací úbor, který neodhaluje skoro nic. Naopak, spoustu věcí kamufluje, stahuje, tvaruje a opticky reguluje.

Zatím se mi každé plavky bez ohledu na cenu, mé proporce či jejich kvalitu rozedraly, sepraly, zmenšily nebo vykajdaly. Až na ty poslední.

Už když jsem před rokem konečně ztratila měkoučké těhotenské polstrování jsem laškovala s myšlenkou, že dám maxiplavky k ledu. Jenže nějak nebylo počasí, pak sebevědomí nebo výběr v obchodě....no a pak už začalo padat listí a všude hráli koledy.

Takže letos. Snad, možná, pravděpodobně. Jsem já to ale trubka spořivá. Vždycky někdo něco potřebuje a moje plavky jsou přeci pořád jako nové. Sice XXL, ale jako nové. Takže děti mají botičky, bundičky, plombičky, očkování. Manžel tak dlouho hystericky plakal u skříně, že nemá co na sebe, až jsem zjistila, že by opravdu něco potřeboval. Ovšem při tom prohrabávání skříní jsem narazila i na své maxi plavky.

Letos s tím něco udělám, aby se mě děti blbě na pláži u písáku neptaly:“ Mamí, ty se nepřevlíkneš do plavek?“ když už je budu mít dávno na sobě.

Letos neredukuji rozměry své nýbrž svého úboru.

Letos poprvé:)

A v začnu na tom makat hned, jak z pultů zmizí sádroví králíčci, polystyrenová vajíčka a dostanou normální zboží.

ToraToraTora

PS: Mluvila jsem s naší dětsou lékařkou. Dcera jede v létě na tábor a bylo by fajn nějaké to očkováníčko.

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 8. dubna 2011

Už hubnete do plavek?

Možná se vám zdá tato otázka poněkud předčasná, ale vezmeme-li v úvahu výkyvy počasí posledních let a k tomu teplotní rekordy, které padají, ani se nenadějeme a léto je tady.  V dnešním tématu nás bude zajímat, zda si už vaše, po zimě „maličko zdeformované“ tělo chystáte do plavek. Své odpovědi na tuto otázku (dlouhé alespoň jako tento odstavec textu) mi posílejte na e-mailovou adresu redakce. Jedna z vás, která odpoví, dostane hezký dárek: Tělovou kosmetiku AVON (viz foto níže).

Tělová kosmetika AVON