Nad tím, proč náhle ochladl kamarádský vztah mezi ní a nejlepším přítelem jejího manžela, uvažuje čtenářka kometa. Nastalo nenávist nechápe... více v této novince, která přišla jako příspěvek k dnešnímu tématu.

Jak to vypadá, když se kamarádství promění v nenávist, to si můžete přečíst v následujícím příspěvku čtenářky Komety...


Zdravím všechny věrné čtenářky ženy-in.

Chtěla bych se s vámi podělit o dnešní téma. Můj manžel má spousty kamarádů, ale že by měl nejlepšího to se nedá říct. Za svého nejlepšího, ale v té době považoval svého bratra.
Nejprve mezi mnou a manželovým bratrem vzniklo velice silné přátelství. Mohu říct, že jsme byli nejlepší přátelé a v době, když jsem začala s komeťákem chodit, měl z toho jeho bratr šílenou radost. Bavili jsme se o tom, jak budeme všichni společně jezdit na dovolenou a plánovali společné akce, říkal, že bude mít super švagrovou... Bylo to zároveň velmi krásné období a zároveň velmi těžké.
Nevím vůbec, co se v té době stalo mezi mnou a mým kamarádem (manželovým bratrem). Cítila jsem najednou chlad a po čase i nenávist. Začali pomluvy z jeho strany. Najednou to nebyl ten chápající přítel, za kterým jsem mohla kdykoliv jít. Nebylo to jen vůči mně, ale i k manželovi se začal chovat cize. Už je tomu asi 8 let a já stále přemýšlím, co jsem udělala tak zlého, že mě začal nenávidět. Už několikrát jsem si s ním chtěla promluvit a zeptat se ho, ale neměla jsem odvahu. Proč zmizelo to krásné, co mezi námi bylo? Asi se to nikdy nedovím a jak roky plynou tak se s tím srovnávám. Nikdy jsem ho nepřestala mít ráda a ze začátku mně moc chyběl. Dnes se k sobě chováme jako dva cizí lidé a přitom jsme jedna rodina a to je to co mě přijde velmi smutné.

Kometa

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 4. května 2011: Nerozumím jeho kamarádům!

Dostala jste se někdy v životě do následujících situací...

  • ... neměli mě rádi partnerovi kamarádi.
  • ... neměla jsem ráda partnerovy kamarády.
  • ... neměli jsme se s partnerovými kamarády rádi navzájem.

Pokud ano, napište mi svůj příběh jako příspěvek k dnešnímu tématu. Popište v něm důvody a okolnosti, proč se tak stalo a jaké bylo řešení. Svěřte se a třeba tak pomůžete ostatním čtenářkám magazínu! Nejzajímavější příspěvek (dlouhý alespoň jako tento odstavec textu) odměním dárkovým balením čaje PICKWICK Kouzlo ovoce s velkým hrníčkem (viz obrázek níže). Svůj příspěvek posílejte na e-mailovou adresu níže a do předmětu nezapomeňte uvést heslo...

pickwick

Reklama