píše hned v úvodu tak trochu pesimisticky čtenářka s nickem Peggy89. Celý den a někdy celou noc se točí jen okolo malého Šimonka a prakticky se nezastaví. Co myslíte, že by dělala, kdyby měla den jen a jen pro sebe?

O nějakém dni jen pro sebe si můžu nechat jen zdát. Můj den začíná, když se vzbudí malý. to ho nakrmím přebalím a převleču. Potom udělám to samé se sebou - kromě přebalování samozřejmě. Dopoledne si spolu hrajeme nebo jdeme do obchodu a vaříme oběd. Který většinou dělám a malým v jedné ruce a vařečkou v druhé.

Šimonek má prostě strašně rád maminku a nedovolí ji dojít samotné ani na záchod, takže děláme vše spolu. Po obědě malého uspím a pustím se do uklízení. Většinou když skončím a rozhodnu se že si chvíli sednu k Pc tak se malý vzbudí. To si potom zase hrajeme nebo jdeme na procházku.

Večer po osprchování (protože koupat se bez maminky nebude a to z té vany hned vylézá, když tam s ním nejsem) si dáme večeři a jdeme se uspat. Když usne, tak si sednu k počítači, ale vzhledem k tomu, že ted dělám autoškolu, tak se na internetu po večerech učím, takže taky žádné volno. No a hodinku po tom, co dám malého spát, se většinou vzbudí, tak ho musím uspávat znova.

Teď pár dnů už malý během noci zase spí v pohodě, ale když mu začaly asi před měsícem růst stoličky a to se budil celou noc asi co 20 minut to jsem chodila spát s ním, protože než jsem stihla usnout, tak byl zase vzhůru.

A co bych dělala kdybych měla volný den? No hlavně bych se pořádně vyspala nejlíp až do oběda :-). Potom žádné vaření, někam si na to jídlo zajít, po obědě se třeba ještě v klidu podívat na nějaký film a potom s kamarádkou na snít

Peggy 89

Milá Peggy89, nic mi do toho samozřejmě není, ale ve vašem příběhu mi někdo chybí...

Reklama