Milá redakce,

posílám příběh seznámení se s mým mužem. Nebyla to pro mne láska na první pohled. Jednou jsem šla z práce a potkala vojáka, který na mě upřel pohled. Znala jsem ho od vidění, byl o dva roky starší, ale nikdy jsme se spolu nebavili. Do tanečních nechodil a na odpoledních čajích, které se dříve pořádaly pro mladé, jsem ho viděla jenom jednou. Spíš mne překvapilo, že už je ve vojenském. Uniforma mu docela slušela, ale jinak mne nijak nezajímal. Asi za měsíc po tomto setkání jsem od něho dostala dopis. Až teď si uvědomuji, že ani nevím, na koho zněl.

Mám sestru, a protože jsme jednovaječná dvojčata a tenkrát jsme si byly hodně podobné, až k nerozeznání, nemohl vlastně vědět, kterou z nás potkal. Ale já jsem mu odepsala a začali jsme si spolu psát. Tenkrát mne vůbec nenapadlo, že bych s ním chodila, natož že se stane mým mužem. Brala jsem ho jako kamaráda, kterého potěší dopis od holky a trochu mu zpříjemní jednotvárný život na vojně. Když dostal opušťák, tak mne navštívil, šli jsme se spolu projít, byl docela nesmělý, ale žádná jiskřička z mé strany nepřeskočila. Byl to pro mne kamarád a já dosud s žádným klukem nechodila, a ani jsem zatím chodit nechtěla.

Měla jsem hodně kamarádů, chodili jsme spolu na zábavy, čaje, chtěla jsem se jenom bavit, byla jsem mladá a na žádnou vážnou známost jsem ani nepomýšlela. Vše bylo v mezích kamarádství. A to jsem také vojáčkovi napsala, že je jenom mým kamarádem. Psali jsme si dál. Když se vrátil z vojny, tak mne začal zvát do kina, na zábavách byl již mým partnerem a já jsem začala cítit, že mi není lhostejný, že mezi námi vzniká něco víc než jenom kamarádství. Co my jsme spolu vymetli zábav a plesů!

Jednou vážně onemocněla moje teta, která bydlela od nás asi 350 km. Tuto tetu jsem měla moc ráda, jezdívaly jsme se sestrou k ní každé prázdniny a bylo mi líto, že je nemocná. Rozhodla jsem se, že ji navštívím. A ten můj hoch hned, že pojede se mnou. A tak jsme nakonec za tetou jeli spolu.

Problém nastal večer, jak nás teta uloží. Ta nakonec rozhodla, že budeme spát spolu v jedné ložnici, že to jistě pro nás nebude nic nového. My jsme spolu do té doby neměli žádný intimní vztah, byl to můj první kluk a já jeho první holka, jak se mi přiznal. Sex tenkrát byl tabu a musím se přiznat, že jsem se toho bála. Takové ty pusy, tisknutí k sobě, to bylo normální, ale více jsem mu nechtěla dovolit. Nakonec vlastně o našem sexuálním vztahu rozhodla teta, která neměla ani tušení, že to bude poprvé. A tak vlastně vznikala naše láska, máme dva syny a letos na Medarda oslavíme 36 let našeho manželství. Jak ten čas letí...

V.

Děkujeme za pěkný příběh a posíláme odměnu. Máte i vy v zásobě nějakou zamilovanou historku? Podělte se s ostatními! Nejlepší došlé příběhy zveřejníme a odměníme. Více informací si můžete přečíst ZDE.

Čtěte také:

Reklama