Jdou vojska s písní do bitev!“ a do bitvy za nej českou písničku vyrazil také Karel Gott. Jeho písničku Muzika nominovala posluchačka Zdenkar. Posloucháte rádio ŽENA-IN.cz...

Božský Kája tu dnes nesmí chybět. Na nej písničku nominovala jeho Muziku posluchačka Zdenkar...


Přeji všem krásné, dobré odpoledne, ze všech zpěváků mám nejraději Karla Gotta a Hanu Zagorovou. Karel Gott má všechny písničky nej, ale opravdu nejvíce se mi líbí písnička Muzika. Vždy ve mně vyvolá zvláštní pocit a vzpomínky na krásné mládí.
Všem Vám přeje ničím nerušený poslech,
Zdenkar

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 4. dubna 2012: Volba nej české písničky

  • Jaká je vaše jedna jediná nej česká písnička?

Nominujte písničku do naší dnešní volby! Posílejte mi odkazy na YOUtube a k nim krátký popis, proč jste vybrala právě tuto konkrétní skladbu. Pozor: Nominovat může jedna čtenářka jen jednu písničku! Nominace končí 4.4.2012 v 15.00 hodin. Následně nastartujeme hlasování o nej českou písničku, kterou budete moci vybrat v naší anketě, a to až do 5.4.2012, 9.00 hodin. Komu pošleme dárek, vyhlásíme tentokrát až den následující, protože ho získá ta čtenářka, jejíž písnička vyhraje. A o jaký dárek soutěžíme? Tentokrát jedna z vás získá: Syoss Stylingový pudr Volume lift pro objem a Syoss Stylingový sprej Heat-protect – ochrana vlasů před teplem.

Písničky s krátkým textem zasílejte na redakční e-mail...

syoss

Reklama