Letní módní prohřešky mužů – tak tohle téma jsem vyfasoval na poslední poradě. No, jsem pro něj jisto jistě ten pravý, ježto o módu na sobě vlastně vůbec nedbám. Důvěřuji svému šatníku, ale občas se seknu...

móda

Jako první módní prohřešek léta člověka napadnou ponožky v sandálech. To se mi nestává, když už si vezmu sandále, tak proč bych si do nich bral ponožky, že? Navíc jsem si teď pořídil speciální sandále s děravou podrážkou (aby noha dýchala), ve kterých, když šlápnete naboso do louže, tak se nic neděje, ale mít v nich fusekli...

Horší to je s oblékáním svršků. Snažím se ladit barvy dohromady, mám rád černou, šedou, hnědou a bílou – to k sobě celkem jde. Ovšem při oblékání nad tím už nepřemýšlím a vezmu na sebe většinou první, co mi pod ruku ze skříně vypadne. A tak se občas stane (docela často), že si ke svým kostkovaným černobílým šortkám vezmu tričko s modrobílým a je mi jasné, že by mě za tenhle komplet naše módní redaktorka Dana zabila.

Pozorného čtenáře hned napadne otázka: Kde se v mé skříni vzalo modré tričko? Přiznám se, že nevím. Nejspíš je to nějaký historický pozůstatek, ale proč ho vyhazovat, když drží, že? Občas mám při nakupování oblečení záchvat zvláštní nálady a koupím si věc, která do mé standardní barevnosti neladí – prostě mě něčím zaujme. No a módní neštěstí je na světě.

Ale co už, chlapi tu nejsou od toho, aby (se) zdobili!

Téma dne 3. 7. 2013: Letní módní prohřešky mužů

  • Umí se ten váš chlap v létě oblékat?
  • Máte fotku nějakého letního chlapského módního prohřešku? Sem s ní!

Ponožky v sandálech, propocené nátělníky, polobotky plus ponožky plus kraťasy v jedné kombinaci, titěrné nebo vytahané plavky... o tomhle všem si budeme povídat v našem letním stylovém tématu, zaměřeném na chlapy. Posílejte mi fotky mužských letních módních trapasů, které jste viděly. Anebo pište příspěvky, který z trapasů v pánském letním oblékání považujete za nejhorší a proč? Můžete v tomhle ohledu i trochu zdrbnout svého chlapa, ať je veselo!

Na příspěvky se těším na e-mailové adrese...

  • redakce@zena-in.cz
  • Heslo (předmět e-mailu): LETNI MUZI
  • Uzávěrka zasílání příspěvků: 3. 7. 2013, 15.00

A jako pokaždé i tentokrát můžete za svůj příspěvek získat malý dárek, tentokrát je jím hra Hříšná Jenga od Albi a krásná bílá osuška na letní pláže.

jenga

Reklama