Další, troufnu si říct, legendární písnička o lásce v podání Vladimíra Mišíka i kapely Wanastowy Vjeci. Variace na renesanční téma je tu pro vás, milované maminky a drazí muži posluchaček Rádia Merci a ŽENA-IN.cz!

Hned dvakrát tu pro vás mám písničku Variace na renesanční téma. Doufám, že vás potěší...


Děkuji Ti mami za to, co jsi kdy pro mě udělala, děkuji za to, kolikrát jsi mi pomohla a děkuji za to, že jsi mi život zachránila, moc si toho vážím. Mám Tě moc ráda a díky za to, že jsi!
Market


Je úplně jedno, jestli je dneska Valentýna, Roberta či Tomáše. Mám tě ráda každý den, všední i sváteční, když kašleš a teče ti z nosu i když se usmíváš, když jsi v teplácích i když jsi v pyžamu, když jsi v obleku i když jsi v tričku a džínách. A na tom žádný svátek nesvátek nic nezmění:-).
v.poho


Děkuji Bohoušku za vše, moc si toho vážím. Vždy jsi byl v mém nejhorším období se mnou, ač jsi sám byl nemocný. Denně jsi dokázal sedět u mé postele na ARU a snažil jsi se neustálým mluvením mě probudit. A povedlo se, jsem tu s Tebou a moc ráda. Jedno vím jistě, ty to nepřiznáš, ale nechtěl by jsi být na světě sám. Utrápil by jsi se k smrti a odcházel za mnou. Díky Bohu, jsme tu oba pospolu a vážíme si jeden druhého i přes občasné malé hádky. Bez nich by jsme to nebyli my dva, jsou nám i pohonem do dalšího žití. Zbytečně se neříká,,není kostelíčka, aby nebylo kázáníčka\“. Jsi prostě nejlepší a nic se Ti nevyrovná! Díky za to, že jsi! Věra-Věrulinka

Pozn. red.: Příspěvky neprošly jazykovou korekturou.

Téma dne 14. února 2012: Valenýnské rádio

Pošlete dnes zamilované přáníčko a vyhrajte dva balíčky Merci v hodnotě 500 korun!

Přáníčka pro své partnery posílejte z adresy www.merciradio.cz, kde najdete návodnou šablonu pro jejich odesílání. Přáníčka ale neposílejte přímo vašemu miláčkovi, ale na náš redakční e-mail (viz níže). Do přáníčka nezapomeňte napsat, komu a za co píseň posíláte, a také svůj nick v magazínu ŽENA-IN.cz.

Z přáníček, které k nám do redakce během dneška (14.2.2012) přijdou do 16.00 hodin, vylosuji dvě čtenářky, které odměním výše zmíněným dárkem.

Nejkrásnější a nejoriginálnější přáníčka budu také uveřejňovat jako novinky v magazínu a k nim přikládat pěkné zamilované písničky dle redakčního výběru.

  • www.merciradio.cz
    (Pozor z této adresy neposílejte do redakce písničky, ale jen přáníčka. Písnička by nepřišla během dnešního dne, proto ji pro vás tentokrát vybere redakce. To ale neznamená, že nemůžete ze stejné adresy posílat písničky na jiný den svému miláčkovi i nadále na jeho e-mail.)
  • Redakční e-mail (vykopírujte si): Redakce@zena-in.cz

Merci

Reklama