Nohy bez jediného chloupku bezbolestně a na dlouhou dobu? Připadá Vám to jako utopie? Společnost Philips udělala velký krok kupředu a přišla na český trh s novým epilátorem Satin ice optima.

Přáním asi většiny žen je, aby jejich nohy byly stále hladké bez jediného chloupku. Metod, jak tohoto docílit, je hned několik: od holení přes použití vosku a depilačního krému až k elektrolýze, bohužel ale žádná z nich není zcela vyhovující.
Buď je časově náročná nebo zanechává nepořádek, je nepohodlná či příliš bolestivá. Prozatím nejefektivnějším způsobem, jak se chloupků zbavit, byl zákrok laserem.

Satin ice optima je nejšetrnější epilátor, který umožňuje polotrvalé odstranění chloupků doma – pouze 50 % chloupků vyroste zpět, pokud epilátor používáte každé čtyři týdny.
84 % žen, které vyzkoušely Satin ice optima v nezávislém testu, preferovaly tento epilátor před epilátorem jiné vedoucí značky a označily ho za nejlepší volbu v epilaci.

Pravdou zůstává, že metoda dokonalého odstranění chloupků nebyla dosud objevena. Epilátor Satin ice optima však výrazně posunul hranici ve vývoji epilace.
Nezávislé klinické testy prokázaly, že více než 80 % oslovených žen považuje Satin ice optima za nejšetrnější epilátor. Daly tak přednost uklidňujícímu účinku jedinečného systému chlazení pokožky a vůbec shledaly tento epilátor celkově šetrným a účinným. Zároveň bylo potvrzeno, že nový Satin ice optima je výrazně rychlejší než ostatní epilátory, s jemnějším a déle trvajícím účinkem na nohou a v podpaží.

Satin ice optima je vybaven unikátním kotoučovým epilačním systémem, který dokonale, rychle a jemně vytrhne každý chloupek i s kořínkem. Tím dojde k jejich odstranění na delší dobu než při použití ostatních tradičních metod jako např. holení, při kterém si navíc můžete pokožku i nepříjemně pořezat. Je vybaven dále i odnímatelným ochlazovačem, jehož design byl změněn tak, aby se vylepšil vlastní kontakt s pokožkou. Ochlazovač pokožku chladí během epilace i po ní, a díky tomu je zabráněno jejímu možnému podráždění nebo dokonce vzniku nepříjemných červených skvrn. Ochlazovač obsahuje vodu a před epilací nebo i v období, kdy Satin ice optima nepoužíváte, by měl být uložen v mrazničce.
Satin ice optima se také stará o pokožku mezi jednotlivými epilacemi. Je navíc vybaven přídavnou peelingovou hlavou, která se nasadí na epilátor místo epilační hlavy. Po zapnutí epilátoru začne její povrch vibrovat a když se přiloží k tělu, pomáhá příjemným a jemným peelingem odstranit odumřelé kožní buňky. Tento proces, který doporučujeme pro optimální výsledek použít dvakrát týdně, přispívá k omezení zarůstání chloupků a dodá vaší pokožce hedvábnou hladkost.

Nový epilátor Satin ice optima je dodáván společně s výměnnou holicí hlavou, vhodnou pro depilaci na velmi citlivých místech. Zákaznice tak získávají při nákupu dvě možnosti depilace - vytrhávání a holení chloupků a dále také peelingovou hlavu.
Díky svému novému ergonomickému tvaru je epilace s ním mnohem jednodušší a pohodlnější. Svou velikostí je nejmenší na trhu a bez problémů si ho můžete vzít s sebou do kabelky.

Nový epilátor Satin ice optima lze zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektro. V každém případě pak v autorizovaných prodejnách Philips, jejichž seznam je možné najít na www.philips.cz nebo na teletextu ČT1 str. 801.
Jeho orientační maloobchodní cena je 2.990,- Kč.